Beykoz Sivaslılar Derneği'nde Hamza Sağlam dönemi!

Beykoz Sivaslılar Derneği'nin 3.Olağan Kongresi'nde Özer Güneş başkanlık görevini Hamza Sağlam'a devretti.

Beykoz Sivaslılar Derneği, 3.Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi. Tek liste ile oylamaya gidilen kongrede Dernek Başkanı Özer Güneş, başkanlık gör

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Sivaslılar Derneği’nin 3.Olağan Kongresi’nde Özer Güneş başkanlık görevini Hamza Sağlam’a devretti.

Beykoz Sivaslılar Derneği, 3.Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Tek liste ile oylamaya gidilen kongrede Dernek Başkanı Özer Güneş, başkanlık görevini Hamza Sağlam’a devretti.

Dernek binasında gerçekleşen kongreye; AK Parti Belediye Meclis Üyesi Emine Ünlü, HEDEF AVM Sahibi Murat Günday ve AK Parti eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam ve Beykoz Sivaslılar Derneği Kurucu Başkanı Mustafa Demir ile çok sayıda dernek üyesi katıldı. 

1 dakikalık saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile başlayan kongrenin Divan Başkanlığını Osman Patacı üstlenirken, Katip Üyeliğini ise Bekir Pehlivan ve Şaban Yıldırım üstlendi.

Özer Güneş: Derneklerimize sahip çıkalım…

Kongrenin açılış konuşmasını Dernek Başkanı Özer Güneş yaptı. Bunun bir bayrak değişimi olduğunu vurgulayan Özer Güneş, yeni yönetime başarılar diledi. Dernek üyelerine ilişkin bazı sitemlerini de dile getiren Güneş, şunları söyledi: “Maalesef, derneklerimizi ihtiyacımız olduğunda hatırlıyoruz. Böyle olmamalı. Siyasi partilerde de durum aynı. Bende siyasette olan birisi olarak bunu yakınen biliyorum. Eğer herkes sahip çıksa, ne dernekler ne siyasi partiler kimseye muhtaç olmaz ve kimsenin tekelinde olmaz”.

Özer Güneş’in konuşmasının sonrasında dernek üyeleri tarafından faaliyet raporu, mali rapor ve denetim kurulu raporu okunarak, oylamaya sunuldu. Raporlar, oy birliği ile kabul edildi.

Hamza Sağlam: Tüm Sivaslılar 10 Mart’ta gecemizde olmalı!

Tek liste ile oylamaya gidilen kongrede Hamza Sağlam, derneğin yeni başkanı olarak seçildi. Seçim sonrası kısa bir teşekkür konuşması gerçekleştiren Hamza Sağlam; “Beykoz’da Sivaslıların bir derneği olmamasının eksikliğini görerek, 2012 yılında derneğimizi kurduk. Böylece Beykoz’da Sivaslıların olduğunu kanıtladık. Dernek olarak bazı eksikliklerimiz var. Özellikle burada yaşayan 6 bin 500 hemşerimiz var ama, sadece 140 tanesi derneğimizin üyesi. Sizlerle beraber bu üyelerimizi çoğaltacağız. Birlikte kuvvet doğar. Kültürümüzü ve derneğimizi daha geniş alanlarda anlatalım ve tanıtalım” diyerek tüm Sivaslıları 10 Mart’ta Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecekleri ‘Beykoz Belediyesi Yöresel Geceler’ programına davet etti.

Yönetim Kurulu Asil Üyeler:

Hamza Sağlam

Murat Günday

Uğur Kılıç

Mehmet Kaya

Sezgin Yavuz

Emine Ünlü

Okay Öztürk

Hüseyin Yiğit

Sevgi Yangın

Hasan Ceylan

Osman Bartacı

Denetim Kurulu Asil Üyeler:

Erdal Doğan

Şaban Yıldırım

Mustafa Demir

Beykoz Sivaslılar Derneği'nde Hamza Sağlam dönemi!
Bizi Takip Edin