Beykoz sosyal sorumluluk projeleri için güçler birleşiyor

Beykoz Belediyesi Kent Konseyi ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Beykoz ‘da yapılacak sosyal sorumluluk projeleri için güçlerini birleştiriyor.

Beykoz Belediyesi Kent Konseyi ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Beykoz için yapılan ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Kent Konseyi ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Beykoz ‘da yapılacak sosyal sorumluluk projeleri için güçlerini birleştiriyor.

Beykoz Belediyesi Kent Konseyi ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Beykoz için yapılan ve planlanan sosyal sorumluluk projelerini görüşmek için bir çalışma kahvaltısında buluştu.

Kent Konseyi Üyeleri, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, BLUARM Müdürü Prof. Dr. Okan Tuna, Okul Müdür Vekili Doç. Dr. Baki Aksu ve Genel Sekreter Murat Şentürk’ün katıldığı toplantı okulun kısa tanıtımı ile başladı. Sonrasında Yrd. Doç Dr. Pınar Seden Meral ve Öğretim Görevlisi Oğuzhan Çaçamer okulun sosyal sorumluluk projelerinden söz ederek, Kent Konseyi ve öğrenciler arasında kurulabilecek koordinasyonun önemine değindi. Öğrencilerin genç yaşlarına rağmen sosyal sorumluluk projeleri hakkında yaratıcı fikirler ile ortaya çıktığını belirten Çaçamer, hem projelere maddi ve ayni yardım, hem de ortak proje fikirleri konusunda Kent Konseyi Üyeleri ve Beykoz Belediyesi’nden destek talep etti.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ise Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun toplum sorunları ile ilgilenen bir eğitim kurumu olduğunu öğrenmenin mutluluk verici olduğunu belirterek ve okulun adının “Beykoz” ile başlamasının kendileri açısından önemli ve gurur verici olduğunu söyledi. Kaşıtoğlu, “Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun şimdiye dek bazı projelerine destek olduk ve olmaya devam etmekten de gurur duyarız. Ben bu projelere Beykoz Kent Konseyi Üyelerinin katılımını çok önemsiyorum. Dolayısıyla öğrencilerimizin öne çıkan sosyal sorumluluk projelerini birlikte değerlendirelim, biz bu projelere de dahil ve destek olmaktan mutluluk duyarız” dedi.

Sonrasında proje önerilerinin görüşüldüğü toplantı sonucunda katılımcılar, somut proje fikirlerinin birbirleri ile paylaşılmasına, Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı’nın sürece dahil edilmesine ve yazışma yolu ile işbirliğinin devam ettirilmesine karar verdiler.

Beykoz sosyal sorumluluk projeleri için güçler birleşiyor
Bizi Takip Edin