Beykoz Spor da Zeki Aksu geleneği devam ediyor

Beykoz Spor Kulübü Olağan Kongresi'nde Zeki Aksu yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Beykoz Spor Kulübü Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi. Kavacık Park Inn By Radisson Oteli Atlas Balo Salonunda gerçekleşen kongrede Zeki Aksu katılan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Spor Kulübü Olağan Kongresi’nde Zeki Aksu yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Beykoz Spor Kulübü Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Kavacık Park Inn By Radisson Oteli Atlas Balo Salonunda gerçekleşen kongrede Zeki Aksu katılan delegelerin oyu ile yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Kongreye; Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Güzeci, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç, KAS-DER Beykoz Başkanı Süleyman Çalık, Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir, CHP Beykoz Belediye Başkan adayı Coşkun Tosun ve kongre üyeleri katıldı.

Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir’in Divan Başkanlığını yaptığı toplantıda gerekli çoğunluk sağlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra okunan denetleme ve faaliyet raporları oylamaya sunularak kabul edildi.

“Kulübümüz parlak dönemine yeniden kavuşacak”

Kongrenin açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Zeki Aksu, “Bugün Büyük Beykoz’u yükseltme, yüceltme günüdür. 111 yıllık tarihi kulübümüzü yükseltmek için mücadelemiz devam edecektir. Stadımızın yapımında emeği olan başta geçmiş dönem Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek’e teşekkür ediyoruz. Uzun yıllar kullandığımız tarihi binamızı yeniden kazandırılmasını, hangi siyasi görüş olursa olsun istiyoruz, talep ediyoruz.  Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın döneminde geçmiş parlak dönemimize yeniden kavuşacağımıza inanıyorum” dedi.

“Kulüplerin kullanacağı bir bina olmasını istedim”

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez,  Beykoz anılarını, çocukluğunu ve Beykoz spor’da top koşturduğu tarihleri anlattı.  Düşmez tarihi Beykoz spor binası için, “Beykoz Spor Kulübü ağırlıklı ve Beykoz’daki bütün kulüplerin kullanacağı bir bina olmasını istedim ve isterim. Bu anlamda, Beykoz birlik ve beraberlik içinde olmalıdır” dedi.

Dilek ve temenni konuşmalarından sonra tek aday Zeki Aksu açık oylamayla yeniden Beykoz Spor Kulübü Derneği Başkanı seçildi.

Yönetim Kurulu Asil:

Muhammed Talha Enis,

Gökhan Karagöz,

Ergin Tüfekçi,

Ayşe Coşkun,

Salih Dursun,

Seyfullah Ağasakal,

Sedat Ali Emanet,

Alaattin Kılıç (Ali oğlu),

Mehmet Bilir,

Burhan Kırışman,

Mustafa Atilla Sipahioğlu,

Hamza Koçal,

Mesut Ekici

Mustafa Yarımbaş.

Denetleme Kurulu Asil:

Yılmaz Güzeci,

Av. Kemal Kaya

Safter Eroğlu.

Beykoz Spor da Zeki Aksu geleneği devam ediyor
Bizi Takip Edin