Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Spor Ormanı’ndaki çalışmalar denetlendi

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Türkiye’nin en büyük spor ormanı olarak kurulan Beykoz Spor Ormanı’nda devam eden çalışmaları inceledi.

Beykoz Belediyesi tarafından Türkiye’nin en büyük spor ormanı olarak 8 milyon m2’lik alanda hazırlanan Beykoz Spor Ormanı’nda çalışmalar son hız devam ediyor.

YENİ ETAP ÇALIŞMALARI İNCELENDİ

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da İstanbulluların şehrin ortasında temiz havada spor yapma imkânı sunacak, modern ve bakımlı yüzüyle spor ve bisiklet tutkunlarının yeni adresi olacak Beykoz Spor Ormanı’nda devam eden yeni etap çalışmaları inceledi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın

Başkan Aydın, duş ve tuvalet alanları ve soyunma odalarının yapılacağı şantiyeye alanını gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Beykoz Spor Ormanı

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK

Bu nitelikleriyle Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğini taşıyan spor ormanında 432 metre uzunluğunda atletizm çalışma parkuru, 467 metre bisiklet parkuru, 600 metre dağ bisikleti parkuru, bisiklet parkı, futbol sahası, 2 tenis kortu, 2 basketbol sahası yer alacak.

Beykoz Spor Ormanı

SPORUN MERKEZ ÜSSÜ OLACAK

Uluslararası standartlarda saha ve parkurlarla donatılarak şehre kazandırılan mekân, atletizm pisti, veledrom, basketbol ve futbol sahaları, tenis kortu, farklı zorluklarda bisiklet parkurları ve daha birçok özellikleriyle sporunun merkez üssü olacak.

.

.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.