Beykoz Spor’a yeni teknik direktör geldi

Beykoz Spor Kulübü, teknik direktör Murat Çaylak ile 1 yıllık anlaşma sağladı.
  • 9.08.2023 00:51:53

Beykoz Spor Kulübü, daha önce 1. amatörden Kuruçeşmespor'u alıp BAL’a yükseltip ilk senesinde BAL’da takımı tutan Teknik Direktör Murat Çaylak ile 1 yıllık anlaşmaya vardı.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulu toplantımız sonucunda çıkan ortak karar sonucu Murat Çaylak hocamız ile çalışmaya karar verdik. Kendisi Beykoz Çubuklu doğumlu, yeni sezonda da birlikte hedeflerimizi büyüterek yolumuza devam edeceğiz. Hocamızın vermiş olduğu raporlar doğrultusunda da transfer komitemiz çalışmalarına başlayacak. Anlaşma camiamıza hayırlı olsun.” denildi.

Teknik DirektörMurat Çaylak ise Beykoz'a geldiği için mutlu olduğunu söyleyerek, “Burada olmak çok güzel. Öncelikle Sayın Başkan’a ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Beykoz’u hak ettiği yere getirebilmek için çok çalışacağımızı herkesin bilmesini istiyorum. Bunu yaparken de en büyük motivasyon kaynağımızın taraftarımız olacağını da biliyorum. Eğer bu birlikteliği sağlarsak, başarı basamaklarını çıkacağımıza inanıyorum. Beykoz 1908 her zaman hedefi olan bir takım. Doğru bir planlama ile çok iyi işler başaracağımızı düşünüyorum. İnşallah güzel bir sezon olur. Yeni sezon hayırlı uğurlu olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler