Beykoz Spor’da başkan yeniden Zeki Aksu

Beykoz Spor Kulübü, Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Atilla Sipahioğlu ile yarışan mevcut başkan Zeki Aksu, yeniden başkanlığa seçildi.
  • 5.08.2023 18:28:46

Beykoz’un tanınan isimlerinden Atilla Sipahioğlu’nun başkan adaylığını açıklamasının ardından olağan kongre kararı alın Beykoz Spor Kulübü Genel Kurul Toplantısı İstinye Orhan Saka Amatör Evi'nde gerçekleşti.

Atilla Sipahioğlu ve Zeki Aksu’nun yarıştığı kongrede mevcut başkan Zeki Aksu yeniden başkan oldu.

Zeki Aksu 82 oy, Atilla Sipahioğlu ise 29 oy aldı.

BOĞAZIN YARGIÇLARI TRİBÜNDEN ÇEKİLDİ

Taraftar grubu olan Boğazın Yargıçları ise Zeki Aksu’nun tekrar başkan olarak seçilmesinin ardından tribünden çekildiklerini açıkladı.

Boğazın Yargıçları şu şekilde açıklama yaptı:

“Senelerdir, en kötü günlerde bile sonuna kadar mücadelesini verdiğimiz ve dik duruşumuzdan asla taviz vermediğimiz Beykozspor tribünlerinden, gün itibariyle çekilmiş ve taraftar grubunun faaliyetlerini sonlandırmış bulunmaktayız.

Zeki Aksu ismi olduğu sürece, tribünlerde en ufak bir pankartımız dahi bulunmayacak, Boğazın Yargıçları grubu artık tribünlerde aktif olmayacaktır..

Bunca yıllık emeklerimizi yok sayarak bizleri bu kararı almaya zorlayan kim varsa HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ..

Yıllarca acısıyla, tatlısıyla kocaman anılar biriktirdik..

Yıllardır hayatının her alanından feragat ederek emek vermiş ve bizlerle yılmadan yürümüş tüm abi ve kardeşlerimize sonsuz teşekkürler..

Sanılmasın ki; Beykoz sevdamızdan zerre bir şey kaybettik.. sevdamızı yüreklerimizin en derinine gömüp, Beykozsporu sülüklerden kurtarma mücadelemize devam edeceğiz.”

Zeki Aksu başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu şekilde: