Beykoz Spor’da tarihi adım!

Beykoz Spor Kulübü, Bölgesel Amatör Ligin oynama kararıyla ilgili dilekçeyi “katılıyoruz” ibaresiyle imzaladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Spor Kulübü, Bölgesel Amatör Ligin oynama kararıyla ilgili dilekçeyi “katılıyoruz” ibaresiyle imzaladı.

TFF'nin ligin haziran ayında sıkıştırılmış programla oynanacağını ve bu nedenle dileyen takımların ligden çekilmeleri durumunda haklarının saklı kalacağını açıklanmıştı. Beykozspor Başkanı Zeki Aksu ise TFF tarafından yapılan açıklama doğrultusunda 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren hızlandırılmış Bölgesel Amatör Lig (BAL) oynama kararıyla ilgili dilekçeyi “katılıyoruz” ibaresiyle imzaladı.

Aksu yaptığı yazılı açıklamada, ligin oynanmaması veya ertelenmesinin kulüpler açısından büyük zararlar doğuracağına işaret ederek “Var olan koşullar içerisinde otuz-kırk gün sürecek kısa bir lig ile Üçüncü Lig'e çıkacak takımları belirlemek hem adalet hem de liyakat açısından çok daha uygun olacaktır” demişti.

BEYKOZ 1908 ÜÇÜNCÜ LİG’DE

Beykoz 1908 kulüp yöneticileri, söz konusu dilekçenin imzalanması için Beykoz Stadı’nda bir araya geldi. Bu açıklamaya istinaden değerlendirmelerini tamamlayan Beykoz Spor Kulübü BAL oynama kararıyla ilgili dilekçeyi “katılıyoruz” ibaresiyle imzalayarak üçüncü lig için mücadelede biz de varız dediler.

Başkan Zeki Aksu, Başkan Yardımcısı Selahattin Çiçek, Genel Sekreter Alaattin Kılıç, Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Ekici, Yönetim Kurulu Üyesi Levent Tacoğlu ve Sicil Kurulu Üyesi Aziz Baltacı bu imzanın üçüncü lig yolunda tarihi bir adım olması için ortak dileklerini paylaştılar.

 

Beykoz Spor’da tarihi adım!
Bizi Takip Edin