Beykoz tasavvuf müziğinin ustalarını ağırladı

Beykoz, Tasavvuf Müziği'nin ustaları Mehmet Kemiksiz, Sami Savni Özer ve Eşref Ziya Terzi'yi ağırladı.

Beykoz Belediyesi ‘Ramazan Etkinlikleri' kapsamında sahneye çıkan Tasavvuf Müziği'nin ustaları Emre Ermiş ve Mehmet Kemiksiz, Sami Savni…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz, Tasavvuf Müziği’nin ustaları Mehmet Kemiksiz, Sami Savni Özer ve Eşref Ziya Terzi’yi ağırladı.

Beykoz Belediyesi ‘Ramazan Etkinlikleri’ kapsamında sahneye çıkan Tasavvuf Müziği’nin ustaları Emre Ermiş ve Mehmet Kemiksiz, Sami Savni Özer ve Eşref Ziya Terzi ile Ubeydullah Sezikli ve Ali Furkan Yargıcı seçkin eserlerle Beykozlularla buluştu.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Meslek Lisesi Açık Otopark Alanı’ndaki ‘Ramazan Etkinlikleri’ çerçevesinde her akşam çocuklara yönelik animasyon gösterilerinin ardından teravih sonrası düzenlenen etkinliklerde dini tasavvufi konserler ve söyleşiler yer alıyor.

Etkinlikler Mehmet Kemiksiz konseriyle başladı

Bu etkinliklerin ilkinde iki güçlü ses Beykozlularla buluştu. Tasavvuf Müziği’nin güçlü seslerinden Emre Ermiş ve Mehmet Kemiksiz, dini musikimizin en güzel örneklerinden ilahilerle canlı konser verdi.

Sami Savni Özer

Tasavvuf müziğinin önde gelen isimlerinden Sami Savni Özer, “Salat-ı Ümmiye”, “Demedim mi?”, “Sevdim Seni Mabuduma”, “Ey Allah’ım”, “Allahu Allah” gibi seçkin eserlerle Beykozlulara güzel bir Ramazan akşamı yaşattı.

Eşref Ziya Terzi

Tasavvuf Musikisi ve ilahilerden nadide örnekler seslendiren Eşref Ziya Terzi’de birbirinden kıymetli eserlerle ilçe sakinlerine huzur dolu bir gece yaşattı.

Ubeydullah Sezikli ve Ali Furkan Yargıcı da eser ve yorumlarıyla programlara ahenk kattı.

Beykoz tasavvuf müziğinin ustalarını ağırladı
Bizi Takip Edin