Beykoz tek ses… Terörü Lanetliyoruz..

Beykoz'un önde gelen isimleri Ankara'da yaşanan terör olayını hep bir ağızdan lanetledi…

Ankara'da askeri servis aracına düzenlenen bombalı saldırıya ilişkin Beykoz'un mülki amirleri, önemli siyasi ve sivil toplum örgütünün temsilcileri Beykoz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un önde gelen isimleri Ankara’da yaşanan terör olayını hep bir ağızdan lanetledi…

Ankara’da askeri servis aracına düzenlenen bombalı saldırıya ilişkin Beykoz’un mülki amirleri, önemli siyasi ve sivil toplum örgütünün temsilcileri Beykoz Güncel Haber’e duygularını aktardı.

28 şehidimizin, 61’de yaralımızın olduğu terör olayını adeta hep bir ağızdan ‘Lanetliyoruz!’ diyen Beykoz protokolü, bu acı olayların bir daha yaşanmaması temennisinde bulunurken, bir yandan da Türkiye’nin asla hiçbir koşulda bölünemeyeceğinin mesajını verdi.

Ankara’daki terörün yankısı Beykoz’da şu cümlelerle ifade edildi:

Kaymakam Ahmet Katırcı

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı şahsi twitter adresi üzerinden şu açıklamayı yaptı; “Ankara’daki hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılarımıza şifalar ve yüce milletimize başsağlığı diliyorum.”

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek

İnsanlığın yüz karası, dünyanın kirli oyunu terör bir kez daha yüzünü ve hedefini topraklarımıza çevirdi. Ülkemizin bütünlüğüne, milletimizin huzuruna, birlik, beraberlik ve kardeşliğimize kasteden hainler, canlarımıza, ciğerlerimize, hanelerimize ve kalplerimize ateş düşürdü. Ankara’da ve Diyarbakır’da meydana gelen hain saldırılarda şehit düşen kıymetli vatandaşlarımıza ve kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize sabırlar diliyorum. Vatan, millet, şeref ve haysiyet sahibi olmayan alçaklar bu değerlerin onurunu ve asaletini hiçbir zaman bilemeyecektir. Bu toprakların nizamını, toplumsal ahengini, Anadolu coğrafyasının rengini oluşturan unsurlar, sonsuza kadar kardeşçe yaşamaya devam edecektir. Bu duygularla tekrar şehitlerimize rahmet, aziz milletimize başsağlığı dileklerimi yineliyor, kirli dünyanın kalleş katillerini de lanetliyorum. Başımız sağolsun, milletimiz varolsun.

Meclis Başkan Vekili Manolya Demirören Tekin

Ankara’daki hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet ve acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. Rabbim ülkemiz üzerinden oynanmaya çalışan oyunlara fırsat vermesin.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan

Öncelikle üzgünüz. Terör örgütlerini kullanarak ülkemizi ve milletimizi hedeflerinden uzaklaştırabileceklerini sananlar, yanıldıklarını göreceklerdir. Terör saldırısını nefretler kınıyoruz. Hayatanı kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diliyorum.

CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan

4 ayda Ankara’da 130 kardeşimizi kaybettik. Bu olaylardan ötürü terörü lanetliyorum. Ortadoğu’daki bataklığa Türkiye çekilmeye çalışıyor. Ama bu girişimler karşılıksız kalacaktır. Çünkü, Türkiye sahipsiz değildir!

MHP İlçe Başkanı Akif Taşdemir

Bölücü vampirler kana doymuyor. Bugün Diyarbakır’daki saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Ankara’yı kana bulayan YPG, bölücü terör örgütü PKK’nın Suriye kolu PYD’nin silahlı çetesidir. Salih Müslim, PYD terör örgütünün lideridir. PKK’ya bağlı PYD terör örgütü lideri Salih Müslim’i muhattap alıp ülkemizde ağırlayanlar, kamuoyuna açıklama yapmalı, hesap vermelidir. Türk Milleti’nin bütünlüğünü hedef alan Ankara ve Diyarbakır saldırıları aynı hain odakların alçaklığıdır.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz

Dün yaşadığımız terör saldırısı nedeniyle öncelikle milletimizin başı sağolsun.  Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah (c.c ) dan rahmet,  yaralılara acil şifalar,  ailelerine de sabır niyaz ediyorum. Bu saldırı devletimizin bekaasına milletimizin birliğine, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı gerçekleştirilmiştir. İçinde bulunduğumuz hassas dönem nedeniyle daha dikkatli  olması gereken istihbarat ve güvenlik birimlerinin tespit edemediği bu saldırının, süper güç dediğimiz ülkelerin desteği olmadan gerçekleşmesi mümkün değildir.  Bir kere daha gördük ki millet olarak Kürdüyle, Türküyle, Arabî ile lazı ile bir bütün olmak mecburiyetindeyiz. Teröre karşı birliğimizin sağlanması birilerini rahatsız etmiştir. Millet olarak teröre boyun eğmeyeceğiz ve asla taviz vermeyeceğiz. İdarecilerimizin geçmişte yaptığı hataları tekrar etmemesi temennimizdir. Devletimizin  kuklaları değil, kuklacıları iyi tespit ederek gereken cevabı en kısa zamanda vermesi gerekmektedir.  Terörü en şiddetli bir şekilde lanetliyoruz.

Muhtarlar Birliği Dernek Başkanı Hüsnü Kolcu

Türkiye’mizin acısını paylaşıyoruz. İnsanlıktan nasibini almamış, insan gibi görünenlerin çizmiş olduğu hain bir tablodur bu! Nereden gelirse, gelsin terörün her türlüsünü Muhtarlar Birliği olarak lanetliyoruz.

Yöre Dernekler Birliği Dönem Başkanı Latif Yıldız

Üzgünüm. Canımızdan can gidiyor. O canlar bizimde canımız, ölenler bizimde evladımız. Terörü lanetliyorum. Olmaması gereken bir şey. Keşke olmasaydı.

BİSK Başkanı Asım Özdemir

Çok üzüntülüyüm. Terörü lanetliyorum. Bu işi yapanlardan nefret ediyorum. Bu işi yapan insan değil! Ankara’da kaybedilen canlarımızın biri de bindir. Ama, maalesef fazla ölümüz yok diye sevinir hale geldik. Herkes şunu bilmelidir ki, Türk Milleti bölünemez ve asla toprağından bir santim bile vermez!

Haber: Burcu Çelik

Beykoz tek ses… Terörü Lanetliyoruz..
Bizi Takip Edin