Beykoz Tepesi Sosyal Yaşam Alanı Mesudiye'de açıldı

Beykoz Belediyesi desteğiyle Kardeş Şehir Mesudiye Belediyesi'nde yapımı tamamlanan “Beykoz Tepesi Sosyal Yaşam Alanı”nın açılışı yapıldı.

Açılış töreni Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Suphi Uçak, Beykoz Ak Parti İlçe…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi desteğiyle Kardeş Şehir Mesudiye Belediyesi’nde yapımı tamamlanan “Beykoz Tepesi Sosyal Yaşam Alanı”nın açılışı yapıldı.

Açılış töreni Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Suphi Uçak, Beykoz Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediyesi, Mesudiye Belediyesi Meclis üyeleri ve Mesudiyeli vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in desteği ile Beykoz ile Mesudiye ilçeleri önceki dönem meclis kararı ile  kardeş belediye olmuştu. Bu kapsamda Beykoz Belediyesi’nin, Ordu ili Mesudiye ilçesine Beykoz Tepesi Sosyal Yaşam Alanı yapılması için maddi yardım yapılması hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon Raporu’nun oy birliği ile kabul edildiği meclis kararıyla Mesudiye’ye, Beykoz Tepesi  Projesi kazandırıldı. Proje dahilinde alana hizmet binası, çocuk oyun alanları, yapay kale şelalesi, oturma alanları, yürüyüş parkurları ve tarihi kale görünümlü çevre duvarlarından oluşan yapılar kazandırıldı.

Başkan İsa Gül: ”Başkan Çelikbilek’e Teşekkür Ediyoruz”

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül: “İkinci vatanım olan Beykozlu olmaktan gurur duyuyorum. Mesudiye, Türkiye’de en fazla sivil toplum kuruluşu olan ilçedir. Beykoz Belediyesi ile Kardeş Belediye olmamız ise bizleri memnun etti,  kendilerinden yatırım aldık. Mesudiye Belediyesi Beykoz Tepesi Sosyal Yaşam Alanı Projesi çerçevesinde, ilçemizin çehresini değiştirecek surlarımızın ve kulemizin yapımını tamamladık. Bu konuda desteklerini bizden esirgemeyen Beykoz Belediye Başkanı Sn. Yücel Çelikbilek’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Başkan Çelikbilek, Mesudiye’nin Köylerinde Ziyaretlerde Bulundu

Beykoz Tepesi Sosyal Yaşam Alanı’nın açılışını yapan Başkan Çelikbilek, yanındaki heyetle birlikte, bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak Mesudiye Derebaşı Köyü’nde Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ün de katıldığı Derebaşı Köyü Cami açılışını gerçekleştirdi. Mesudiye Çukuralan Köyü’ne gelen Yücel Çelikbilek burada vatandaşlarla sohbet etti ve onların su deposu ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi. Mesudiye Bayırköy’de Keşkek Şenliği’ne de katılan Başkan Çelikbilek, buradan Çaltepe Köyü’ndeki şenliklere katıldı ve Mesudiye Meydanı’na gelerek, burada vatandaşlarla sohbet etti. Keşkek Şenlikleri’ne katılmaya Yeşilce Mahallesi ve Gülpınar Mahallesi’nde devam eden Başkan Çelikbilek, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ü makamında ziyaret etti. Başkan Çelikbilek ve beraberindeki heyet son olarak Beykoz Belediye Meclis Üyesi Erdal Demir’in Gölköy’deki evinde misafir oldu.

Beykoz Tepesi Sosyal Yaşam Alanı Mesudiye'de açıldı
Bizi Takip Edin