Beykoz Trabzonlular Derneği’nden Ramazan dayanışması

Kurulduğu günden bu yana Beykozluların yanında olan Beykoz Trabzonlular Kültür ve Sanat Dayanışma Derneği, Ramazan ayında da harekete geçerek ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere 103 bin TL değerinde alışveriş kartı dağıtıyor.

Beykoz Trabzonlular Derneği’nden Ramazan dayanışması
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim, kültür ve gastronomi alanlarında Beykozlular ile kazanımlarını paylaşmaya devam eden Beykoz Trabzonlular Derneği, birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayında da harekete geçti.

Bu kapsama Beykoz Trabzonlular Derneği, yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan’da toplam 103 bin TL değerindeki alışveriş kartlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıracak.

Aileler gıda ürünleri ve hijyen malzemeleri gibi temel ihtiyaçlarını kendi tercihleri doğrultusunda alabilecek.

Beykoz Trabzonlular Derneği’nden Ramazan dayanışması

HATAY’A 100 BİN TL’LİK YARDIM

Dernek Başkanı Erdal Uzuner, “Dernek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve dernek üyesi hemşehrilerimin yardımlarıyla Şubat ayında deprem bölgesi Hatay’a 100 bin TL’lik yardım malzemesi göndermiştik. Mübarek Ramazan ayında da her yıl olduğu gibi bu yılda ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 103 bin TL’lik tutarında market alışveriş kartı dağıtımı yapıyoruz. Dernek yönetim kurulu üyelerimiz kartları ihtiyaç sahiplerinin adreslerine giderek teslim etmektedir.  Yardım yapan yönetim kurulu üyelerime ve tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Beykoz Trabzonlular Derneği geçen sene de Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine 100 bin TL’lik alışveriş kartı yardımda bulunmuştu.

.

.

Beykoz Trabzonlular Derneği’nden Ramazan dayanışması
Bizi Takip Edin