Beykoz tüm gücüyle depremzedelere destek oluyor!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “asrın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası ilk günden itibaren bölgede hizmet veren Beykoz Belediyesi ekiplerini ziyaret etti.  

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, deprem bölgelerinde 274 personel ile Malatya ve Hatay’da kuruduğu aşevi, mobil tuvalet, duş alanları ve içme suyu tankerleriyle günlük yaşamsal ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor.

Beykoz Belediyesi deprem bölgesi çalışmaları

Deprem bölgelerini ziyaret eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de Hatay ve Malatya’da aralıksız yardım faaliyetleri yürüten Beykoz Belediyesi ekiplerini ziyaret etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın işleri koordine etmek için ilçeye dönmesi nedeniyle Kabaktepe’ye, deprem bölgesinde olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç eşlik etti.

Beykoz tüm gücüyle depremzedelere destek oluyor!

BEYKOZ EKİPLERİ ZİYARET EDİLDİ

Kabaktepe, bölgede ilk günden itibaren çalışmalarını aralıksız sürdüren Beykoz Belediyesi’nin faaliyetlerini inceledi.

Beykoz Belediyesi

Günde yaklaşık 10 bin kişiye sıcak yemek ikramının yapıldığı Hatay’daki aşevinde incelemelerde bulunan Osman Nuri Kabaktepe, yetkililerle görüşüp çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç

Kabaktepe, işçi ve gönüllülerle bir araya gelip emekleri için teşekkürlerini iletti.

Kabaktepe, afetten etkilenen bölgeleri yerinde inceleyip depremzede vatandaşlarla da görüştü.

“BİRLİĞİMİZ DAHA BÜYÜK”

İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, “Acımız büyük ama kardeşliğimiz, birliğimiz daha büyük. Asrın felaketini yaşayan hiçbir vatandaşımızı sahipsiz bırakmadan devletimiz ve milletimizle beraber geleceği inşa etmeye devam edeceğiz.” dedi.

“YARALARI BİRLİKTE SARMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise “Beykoz Belediyemizin özverili çalışmalarıyla depremzede kardeşlerimize yardım eli uzatmaya, yaraları birlikte sarmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

.

.

Beykoz tüm gücüyle depremzedelere destek oluyor!
Bizi Takip Edin