Beykoz U-14'e üç büyüklerden talip var!

Kuruluşunda “Beykoz’un Milli Takımı” olarak lanse edilen “U-14 karması” hedeflerine adım adım yaklaşıyor! Beykoz U-14’ün taliplisi çok!

Kuruluşunda “Beykoz’un Milli Takımı” olarak lanse edilen &#82

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuruluşunda “Beykoz’un Milli Takımı” olarak lanse edilen “U-14 karması” hedeflerine adım adım yaklaşıyor! Beykoz U-14’ün taliplisi çok!

Kuruluşunda “Beykoz’un Milli Takımı” olarak lanse edilen “U-14 karması” hedeflerine adım adım yaklaşıyor!  İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF) tarafından ilk kez düzenlenen “İstanbul İlçeler Arası U14 Futbol Turnuvası” 1.Grup’ta Kadıköy Dereağzı Tesisleri’nde Kadıköy Karması ile oynadığı son maçı 6-0 alan Beykoz karması, bu skor ile Küçükçekmece’nin ardından gruptan ikinci olarak çıkmayı başardı!

Karma, önceki maçında da Bayrampaşa U-14 karmasını 7-1 mağlup etmişti!

Karma, bir önceki maçında da Bayrampaşa U-14 karmasını 7-1 mağlup etmişti! 6 Haziran Çarşamba günü Kadıköy Dereağzı Spor Tesisleri’nde Seyrantepe U-14 karması ile çeyrek final maçında rekabet edecek olan Beykozlu futbolcular, bu maçı aldıkları takdirde ise önümüzdeki hafta yarı final ve final maçlarına katılacaklar.

İstanbul karmasına en çok oyuncu Beykoz U-14’ten gidecek!

Oynanan maçların sonucunda oluşturulacak olan “İstanbul U-14 Karması”na ise en çok oyuncu Beykoz U-14’ten gidecek. Konu ile ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan BİSK Yönetim Kurulu üyesi Samet Çolak, İstanbul’da rekabet eden yaklaşık 27 U-14 karmasının en iyileri arasından seçilecek 18 kişilik kadroya en fazla oyuncuyu Beykoz’un vereceğini kaydetti. Çolak, Beykoz U-14’ten İstanbul Karması’na 5 ya da 6 oyuncu verileceğini açıkladı.

Sessiz sedasız ilerliyoruz!

Çolak, U-14’ün başarısı ile ilgili olarak gurur duyduklarını ifade ederek,  “sessiz sedasız ilerliyoruz! Grubun en iyi takımlarından birisiyiz. Oyuncularımız futbol oynarlarken  onlarla gurur duyuyor ve ‘bunlar bizim çocuklarımız’ diyoruz! Bizler, Beykoz için uğraşıyoruz. Çocuklarımız da sağ olsunlar, bu çabalarımızın üstüne değer kattılar; emeklerimiz boşa çıkmadı. Çocuklarımız rüştlerini ispat ettiler” dedi.

Ve işte bomba haber!

BİSK Yönetim Kurulu üyesi Samet Çolak, Beykoz’dan Milli Takım’a 3 oyuncu gideceğini açıkladı. Bu çocukların isimleri ise final maçından sonra açıklanacak!

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’dan talip var!

Beykoz U-14 karmasına büyük kulüpler Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’dan da talip var!

Bu başarıya siz de destek olun!

Büyük takımlara ve Milli Takım’a oyuncu gönderecek olan bu ümit vaad eden karmayı desteklemek isteyenlere Samet Çolak’ın bir çağrısı var: “ Gelin, karmamızın 6 Haziran Çarşamba günü, saat 18: 30’da Kadıköy Dereağzı’nda yapacağı maçta onları yalnız bırakmayın! Duyarlı tüm Beykozlular’ı bu maça çağırıyoruz! Gelsinler; yarın bu çocukları seyretmek için, onlardan imza almak için büyük takımların maçlarına gideceğiz! Bunlar bizim çocuklarımız!”

Haber: Arzu Başlantı

Beykoz U-14'e üç büyüklerden talip var!
Bizi Takip Edin