Beykoz un yeni düğün mekanı CESS WEDDİNG

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte toplu organizasyonların aranan mekanı olmaya aday CESS WEDDİNG muhteşem bir açılışa ev sahipliği yaptı.

Çubuklu'da 2013 yılından bugüne cafe ve restaurant sektöründe verdiği başarılı hizmet ile adını…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte toplu organizasyonların aranan mekanı olmaya aday CESS WEDDİNG muhteşem bir açılışa ev sahipliği yaptı.

Çubuklu’da 2013 yılından bugüne cafe ve restaurant sektöründe verdiği başarılı hizmet ile adını duyuran Cess markası, 2018 yılı itibariyle hizmetlerine CESS WEDDİNG adıyla düğün, kına ve diğer organizasyonlarda da devam ettirmek istiyor.

Beykoz Çavuşbaşı’nda kurulan işletmenin sahibi Sinan Demirtaş konuklarını konuklarını kapıda tek tek karşılarken CESS WEDDİNG’in açılışı kurban kesimi ve dualarla birlikte yapıldı. Siyasi parti yöneticileri, spor kulübü başkanları ve vatandaşlar Demirtaş’ı bu mutlu gününde sahne alan yöresel ses sanatçısı Koliva ile davetliler coşkulu saatler geçirdi. Program ortalarında birbirinden farklı sürpriz hediyelerle gönüller fethedildi.  Sahne performansının da yükselmesi ile birlikte halaylar eşliğinde devam eden seremoni davetlilerin memnun bir şekilde ayrılması ile son buldu.   

Aynı anda iki bin kişiye hizmet verebilecek kapasitedeki CESS WEDDİNG, müşterilerine; düğün, şirket yemeği, kına geceleri, after partiler, toplu iftar yemekleri, büyük kahvaltı organizasyonları, toplu barbekü partileri, söz-nişan davetleri, büyük kokteyller ve özel gecelerde insanlara vazgeçemeyecekleri bir organizasyonu vaat ediyor.

400 araç kapasiteli otoparkı, özel vale hizmeti, anlık hava değişikliklerine karşı tedbirleri, doğanın göbeğinde oluşu, eşsiz peyzajı, çevreyollarına olan yakın mesafesi, şehre yakın fakat doğa içerisindeki konumu, CESS WEDDİNG’in cazibesini arttırıyor. Özellikle anlık hava değişikliklerine karşı aldığı tedbirler açısından rakiplerini geride bırakan dizaynı,   geniş menü seçeneği ve istenen konseptteki tasarımları, CESS WEDDİNG’i bir adım daha ön plana çıkarıyor.

İLETİŞİM:

ADRES: Çengeldere Caddesi No 116 Çavuşbaşı /Beykoz /İSTANBUL

TELEFON: 0216 479 03 69

GSM: 0535 495 19 17

E: info@cesswedding.com

www.cesswedding.com

instagram: cess_wedding

Beykoz un yeni düğün mekanı CESS WEDDİNG
Bizi Takip Edin