Beykoz un yeni mekanı Tabak 82 açıldı

Beykoz'un yeni lezzet durağı Tabak 82 Cafe & Restaurant dualarla açıldı.

Beykoz'un yeni lezzet durağı Tabak 82 Cafe & Restaurant ‘Yemek yemek bir ihtiyaç, zevk almak bir sanat' sloganıyla açıldı. Çok sayıda davetlinin…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un yeni lezzet durağı Tabak 82 Cafe & Restaurant dualarla açıldı.

Beykoz’un yeni lezzet durağı Tabak 82 Cafe & Restaurant ‘Yemek yemek bir ihtiyaç, zevk almak bir sanat’ sloganıyla açıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta işyeri sahibi Gonca Jale Peker, misafirlerle yakından ilgilendi. 

Tabak 82 Cafe & Restaurant açılışına AK Parti Beykoz İlçe Başkan Vekili Deniz Soytemiz, İlçe Başkan Yardımcıları Ahmet Deliak, Fatma Aydın, Zafer Aslan, Yasemin Özdemir ve Gökhan Kaplan ile ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

Kavacık Hasan Yavuz Camii İmam Hatibi Halit Öksüz’ün dualarıyla açılışı yapılan Tabak 82 Cafe & Restaurant, misafirlerin kendini rahat bir ortamda hissetmelerini sağlayarak yemek yemeleri ve keyif almalarını hedefliyor.

Öğrencilere özel %10 indirim

Beykoz Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi üzerinde açılan mekanın işletmeci Gonca Jale Peker yapmış olduğu açıklamasında, tüm katılımcılara teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı; Tabak 82 Cafe&Restaurant’ta servis sabah spesiyal atom tost ile başlar öğle yemeği ile devam eder. ‘Yemek yemek bir ihtiyaç, zevk almak bir sanat’ diyerek çıktığımız yolda, misafirlerimizin kendini rahat bir ortamda hissetmelerini sağlayarak yemek yemeleri ve keyif almaları temel hedefimiz. Sabah kahvaltı servisinde sabah çorbası, yumurta çeşitleri omlet, menemen ve klasik kahvaltı ile birlikte her gün üç çeşitten oluşan dört farklı günün menüsü etli, tavuklu, sebzeli ve bakliyatlı olmak üzere beğeniye sunuyoruz. Yemekler markalı ürünlerle, içme suyuyla günlük ve taze pişirilir. Ala carte menümüzde ise ızgaralar, salatalar, makarnalar, aperitifler ve tatlılar yer alır. Öğrencilere özel %10 indirim uygulanır

Tabak 82 Cafe & Restaurant sabah 08:30, akşam 19:00 saatleri arasında hizmet verdiklerini belirten Gonca Jale Peker, mekanda doğum günü, nişan, kına vb. gibi özel günler için organizasyonlar yapıldığını söyledi.

Adres: Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi No: 7/A

Paket Servis Telefon: 0553 863 82 00

Beykoz un yeni mekanı Tabak 82 açıldı
Bizi Takip Edin