Beykoz un yeni muhtarları mazbatalarını aldı

Beykoz'un seçilen yeni mahalle muhtarları mazbatalarını ilçe seçim kurullarından almaya başladı.

Beykoz'da gerçekleşen 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde mahallelerinden muhtar adayı olan ve seçilen yeni muhtarlar, Beykoz İlçe Seçim Kurulu'ndan maz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un seçilen yeni mahalle muhtarları mazbatalarını ilçe seçim kurullarından almaya başladı.

Beykoz’da gerçekleşen 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde mahallelerinden muhtar adayı olan ve seçilen yeni muhtarlar, Beykoz İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alarak resmen görevlerine başladılar.

Beykoz’da 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde belediye başkanlığı ve meclis üyeliği haricinde mahallelerde muhtarlık seçimleri heyecanı vardı. 45 mahallesi olan Beykoz’da yüzlerce muhtar adayı yarıştı. Seçimlerde 24 mahalle muhtarı değişirken, 21 mahalle muhtarı da yerini korumayı başardı. Bazı muhtarlar aday olmazken, bazı muhtarlar aday olmasına rağmen seçimi kaybetti.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu da mazbatasını Beykoz İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Zeki Sağlam’dan aldı. Kolcu yapmış olduğu açıklamasında “Hayırlısı ile üçüncü dönem muhtarlık mazbatamı İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Zeki Bey’den aldım. Mahallemize hayırlı olur inşallah” ifadelerinin kullandı.

Beykoz un yeni muhtarları mazbatalarını aldı
Bizi Takip Edin