Beykoz Üniversitesi 38 personel alıyor

Beykoz Üniversitesi, bünyesinde yer alan çeşitli bölümlere 38 akademik personel alımı için ilan yayımladı.

Beykoz Üniversitesi 38 personel alıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre bünyesinde yer alan çeşitli bölümlere öğretim üyeleri (profesör, doçent, doktor öğretim üyesi) alınacak.

Beykoz Üniversitesi 38 personel alıyor

ÖĞRETİM ÜYESİ KADROLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

 1. Adayın başvurduğu kadroyu belirten ve tüm iletişim bilgilerini içeren dilekçe.
 2. Özgeçmiş (YÖK formatında).
 3. Adli Sicil Kaydı.
 4. İngilizce bölümlere başvurularda YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 85 dil puanı almış olmak.
 5. 2 adet fotoğraf.
 6. Nüfus cüzdanı sureti.
 7. Diplomalarının tasdikli sureti (lisans, yüksek lisans ve doktora).
 8. Kamu hizmetinde bulunanlar için hizmet belgesi.
 9. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış denklik belgesi.
 10. Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren Pdf formatında hazırlanmış taşınabilir bellek.

Profesör kadrosuna başvuran adayların yukarıdaki belgeleri içeren dosyaları 1 (bir) takım olarak dosya ve 6 (altı) takım olarak Pdf formatında hazırlanmış olan taşınabilir bellek ile ilanın Resmi Gazete’de yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuran adayların yukarıdaki belgeleri içeren dosyaları 1 (bir) takım olarak dosya ve 4 (dört) takım olarak Pdf formatında hazırlanmış olan taşınabilir bellek ile ilanın Resmi Gazete’de yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuran adayların yukarıdaki belgeleri içeren dosyaları 1 (bir) takım olarak dosya ve 4 (dört) takım olarak Pdf formatında hazırlanmış olan taşınabilir bellek ile ilanın Resmi Gazete’de yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Beykoz Üniversitesi 38 personel alıyor

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

 1. ALES sınavından en az 70 puan almış olmak.
 2. Belirtilen alanlarda lisans ve tezli yüksek lisans mezunu olmak.
 3. LİSANS DÜZEYİNDE EĞİTİM VEREN TÜRKÇE BÖLÜMLERE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ başvurularında YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 50 dil puanı almış olmak.
 4. Lisans/Ön Lisans düzeyinde İNGİLİZCE EĞİTİM VEREN BÖLÜMLERE başvurularda YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 85 dil puanı almış olmak.
 5. Deneyim belirtilen kadro başvurularında belgelemek kaydıyla deneyim koşulunu sağlamak.

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

 1. ALES sınavından en az 70 puan almış olmak.
 2. LİSANS DÜZEYİNDE EĞİTİM VEREN TÜRKÇE BÖLÜMLERE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ başvurularında YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 50 dil puanı almış olmak.
 3. İNGİLİZCE EĞİTİM VEREN BÖLÜMLERE BAŞVURULARDA EN AZ 85 YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan dil puanı almış olmak.
 4. Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Beykoz Üniversitesi 38 personel alıyor

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

 1. Adayın başvurduğu kadroyu belirten ve tüm iletişim bilgilerini içeren dilekçe.
 2. YÖK formatında Türkçe Özgeçmiş
 3. Adli Sicil Kaydı.
 4. ALES belgesi.
 5. İngilizce eğitim veren bölümlere ve lisans düzeyinde eğitim veren bölümlere öğretim görevlisi/araştırma görevlisi kadrosuna başvurularda Yabancı Dil Belgesi.
 6. 2 adet fotoğraf.
 7. Nüfus cüzdanı sureti.
 8. Diplomaların fotokopisi (lisans, yüksek lisans ve varsa doktora).
 9. Onaylı lisans transkript belgesi.
 10. Deneyim belirtilen kadro başvurularında E-devlet üzerinden alınmış barkodlu SGK hizmet dökümü.
 11. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış denklik belgesi.

Başvurular, Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular için gerekli bilgi, belge ve başvuru şartlarına ayrıca www.ilan.gov.tr insan kaynakları kategorisinden veya www.beykoz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Öğretim Görevlisi/Araştırma Görevlisi Kadroları

SINAV TAKVİMİ Başvuru Başlangıç Tarihi : 29.05.2023 Son Başvuru Tarihi : 12.06.2023 Ön Değerlendirme Tarihi : 15.06.2023 Giriş Sınavı Tarihi : 19.06.2023 Sonuç Açıklama Tarihi : 21.06.2023

.

.

Beykoz Üniversitesi 38 personel alıyor
Bizi Takip Edin