Beykoz Üniversitesi ile Acarlar imzaları attı

Beykoz Üniversitesi ile Acarlar Şirketler Topluluğu arasında mezunları iş hayatı ve sosyal hayata hazırlamak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.
  • 3.11.2022 00:00:00

Beykoz Üniversitesi ile gelişen teknolojiler doğrultusunda ürettiği yenilikçi ve inovatif çözümler ile büyümeye devam eden Acarlar Şirketler Topluluğu arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan V. Erdinç Acar ve Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay’ın imzaladığı protokol töreni, Beykoz Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi Göksu Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Beykoz Üniversitesi ile Acarlar Şirketler Topluluğu

İş birliği detaylarının üzerinden geçildiği ve protokol imzalarının atıldığı törende; Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan V. Erdinç Acar ve Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay ile Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı R. Engin Özmen, Genel Sekreter Yardımcıları Melike Tümen, Göktuğ Özmen, Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Telgeren, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Koordinatörü Hande Sağlam ve Venture Partners Direktörü İsmail Şakcı katıldı.

İmzalanan protokolle; mezunları iş hayatı ve sosyal hayata hazırlamak, iş birliği içerisinde kurumların yetkinliklerini yükseltmek, önemli alanlardaki faaliyetlerin verimini ve kalitesini arttırmak hedefleniyor.

İş birliği ile Acarlar Şirketler Topluluğu çalışanları üniversitenin yüksek lisans, doktora, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi bünyesinde yürütülen programlarda kuruma özel burs haklarından faydalanırken, çocukları da üniversitenin önlisans ve lisans programlarına yerleşmeleri durumunda %10 oranında burs alabilecek.

 

İlgili Haberler