Beykoz Üniversitesi personel alımı yapıyor

Beykoz Üniversitesi, bünyesinde yer alan çeşitli bölümlere akademik personel alımı için ilan yayımladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Üniversitesi, bünyesinde yer alan çeşitli bölümlere akademik personel alımı için ilan yayımladı.

Beykoz Üniversitesi, öğretim üyesi (doçent, doktor öğretim üyesi) ve öğretim görevlisi / araştırma görevlisi alımı için ilan yayımladı.

Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü'nün açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Üniversitemiz çeşitli bölümlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyeleri (doçent, doktor öğretim üyesi) ve 09.11.2018 Tarihli 30590 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca, öğretim görevlisi / araştırma görevlisi alınacaktır.

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular için gerekli bilgi, belge ve başvuru şartlarına ayrıca www.ilan.gov.tr insan kaynakları kategorisinden veya www.beykoz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Başvurular, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 Ön değerlendirme ve giriş sınavı sonuçları www.beykoz.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

Son başvuru tarihinin 24.01.2022 olduğu ifade edildi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Beykoz Üniversitesi personel alımı yapıyor
Bizi Takip Edin