Beykoz Üniversitesi ve Cumhuriyetköy arasında iş birliği

Beykoz Üniversitesi ve Cumhuriyetköy Kadın Köy Kooperatifi arasında iş birliği protokolü imzalandı.
  • 13.04.2023 00:00:00

Cumhuriyetköy Kadın Çiftçiler Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile Eğitim ve Toplumsal Katkı İş Birliği Protokolü, gerçekleşen toplantıda imzalandı.

Beykoz Üniversitesi ve Cumhuriyetköy arasında iş birliği

Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman ve Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Banu Sezginer arasında imzalanan protokol toplantısına; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Dr. Özgür Burçak Gürsoy, Cumhuriyetköy Muhtarı Ali Durmuş, Ziraat Yüksek Mühendisi Hamza Reis ile Emel Kıvılcım katıldı.

Toplantıda, Cumhuriyetköy’ün tarihsel ve güncel durumu, tarımsal yapının korunması ve önemsenmesi, tarımsal olanaklar açısından Beykoz ilçesinin İstanbul içindeki konumu üzerinde duruldu.

BEYKOZ OT FESTİVALİ

İmzalanan protokol ile Beykoz Üniversitesi ve Cumhuriyetköy Kadın Çiftçiler Tarımsal Kalkınma Kooperatifi faaliyet alanları çerçevesinde çeşitli organizasyon ve projelerde iş birliğine gidebilecek.

Toplantı kapsamında Cumhuriyetköy’de 6-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan 1. Beykoz Ot Festivali hazırlıklarının detayları da konuşuldu.

.

.

İlgili Haberler