Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Üniversitesi ve Erdem Holding imzaları attı

Beykoz Üniversitesi ile Erdem Holding ve Genpa Telekomünikasyon arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Beykoz Üniversitesi ile telekomünikasyon, enerji ve yapı malzemeleri, gayrimenkul, geri dönüşüm ve atık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Erdem Holding ve Genpa Telekomünikasyon arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Beykoz Üniversitesi ve Erdem Holding iş birliği protokolü imzaladı

Erdem Holding A.Ş. ve Genpa Telekomünikasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem ile Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay’ın imzaladığı iş birliği anlaşması, 11 Ocak 2023 Çarşamba günü Beykoz Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi’nde gerçekleşti.

Beykoz Üniversitesi ve Erdem Holding iş birliği protokolü imzaladı

İş birliğinin detaylarının görüşüldüğü ve imzaların atıldığı toplantıya; Erdem Holding A.Ş. ve Genpa Telekomünikasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem, Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı R. Engin Özmen, Mütevelli Heyet Üyesi Muharrem Ergül, Rektör Yardımcısı, Lisansüstü Programlar Enstitüsü Müdür V. Prof. Dr. Burak Küntay, Genel Sekreter Yardımcısı Göktuğ Özmen ile Venture Partners Direktörü İsmail Şakcı katıldı.

İmzalanan protokolle; öncelikli amaç Beykoz Üniversitesi mezunlarını iş dünyasına ve sosyal hayata hazırlamak, iş birliği içerisinde kurumların yetkinliklerini yükseltmek. Ayrıca Erdem Holding ve grup şirketlerinin çalışanları üniversitenin yüksek lisans, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi bünyesinde yürütülen programlarda kuruma özel burs haklarından faydalanabilecek, çocukları da üniversitenin önlisans ve lisans programlarına yerleşmeleri durumunda %10 oranında burs alabilecek.

.

.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.