Beykoz Üniversitesi ve IKAR imzaları attı

Beykoz Üniversitesi ve IKAR Holdings ve uluslararası iş irlikleri için ilk adımı attı.
  • 10.11.2022 00:00:00

Beykoz Üniversitesi ile gelişimin gençlikten alınan ilhamla gerçekleşeceği vizyonu ile çalışmalarını yürüten, insana yatırımı, girişimciliği ve verimliliği esas alan dünyanın ilk HUMICORN™’u IKAR Holdings arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Beykoz Üniversitesi ile IKAR Holdings

10 Kasım 2022 Perşembe günü Rektörlük Yerleşkesinde gerçekleştirilen imza töreninde protokolü IKAR Holdings Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mario Diel ve Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay imzaladı.

IKAR Holdings ve Beykoz Üniversitesi

Öğrenciler için uluslararası staj ve istihdam fırsatları yaratacak iş birliğinin detaylarının da görüşüldüğü toplantıda IKAR Holdings Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mario Diel, Holdings Ortağı Vadim Bondar,  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay, Lisansüstü Programlar Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Pınar Acar, Kurumsal İlişkiler Koordinatörü Hande Sağlam, Venture Partners Direktörü İsmail Şakcı, Venture Partners Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Tuğçe Aslan ile Dr. Hakan Aslan ve Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Telgeren bulundu.

Beykoz Üniversitesi ile IKAR Holdings

Beykoz Üniversitesi eğitim öğretim modeli ile temel değer ve ilkeleri arasında bulunan uluslararasılaşma alanına da katkı sağlayacak olan protokolle; öğrencilerin uluslararası iş birliği, proje, staj ve istihdamları için fırsatların yaratılmasının yanı sıra IKAR yöneticilerinin üniversite müfredatında yer alan derslere de konuk olması görüşüldü.

İş birliği öğrencilerin girişimcilik, yaratıcılık ve küresel bakış açısı yetkinliklerini geliştirmenin yanı sıra çok kültürlü çalışma ortamını da sunacak.

.

.

İlgili Haberler