Beykoz üzerinden ahlaksızca tezgahlanmış kurgu!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, kendisine aitmiş gibi fotomontajla hazırlamış sahte yazışmaları sosyal medyada yayan ve paylaşım yapanlar hakkında suç duyurusunda bulundu.
  • 9.05.2023 00:00:00

Seçim tarihi yaklaşırken provokasyon ve algı çalışmaları da hız kazandı. Daha önce de asılsız bilgilerle sosyal medyada gündem olmaya çalışan Kemal Özkiraz, yine bilindik kirli oyunlarından birini devreye soktu.

Beykoz üzerinden ahlaksızca tezgahlanmış kurgu!

CHP’nin anketçisi olarak da kamuoyunda bilinen Kemal Özkiraz, bu kez AK Parti üzerinden bir algı operasyonuna girişti.

AHLAKSIZ MONTAJA SUÇ DUYURUSU!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Whatsapp grubu üzerinden kurgulanan mesajlaşmada AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın partililerinden Muharrem İnce’nin adaylığı için imza atmalarını istediği iddia edildi.

Kurgulanan mesajlaşma sosyal medyada yayılarak AK Parti ve Muharrem İnce ile ilgili algı oluşturmaya çalışıldı.

Beykoz üzerinden ahlaksızca tezgahlanmış kurgu!

“PLANLI VE SİSTEMATİK BİR KURGU”

Kemal Özkiraz ve kendisine yakın hesapların ortaya koyduğu bu kirli oyuna AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’tan yanıt geldi.

Ahlaksızca tezgahlanmış bir montaj ve kurgu ile bu iftiraları yayanlar ve haber yapanlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç şu ifadeleri kullandı:

“Bazı sosyal medya hesaplarından ahlaksızca tezgahlanmış yalan ifadelerle “ben söylemişim gibi” yazılan, ancak bana ait olmayan sözler trollerin de devreye girmesiyle sosyal medyadan yayılmaya çalışılmıştır. Bu; yalan dolu algı operasyonuyla anlaşılmıştır ki amaç; şahsıma ve şahsım üzerinden AK Parti iktidarına yönelik planlı ve sistematik bir komployu hayata geçirmektir!”

Beykoz üzerinden ahlaksızca tezgahlanmış kurgu!

“SAHTEKARLARA YÖNELİK HUKUKİ MÜCADELE BAŞLADI”

Dilmaç ayrıca “Söylemediğimiz sözleri güya söylemişiz gibi yazarak yayınlayan sahtekar ve müfterilere yönelik hukuki mücadele başlatılmıştır. Bu tiynette olanların şahsımın üzerinden ortaya attığı bu tür iddialar karşısında konunun ciddi anlamda takipçisi olacağımızı saygı ve hürmetlerimle kamuoyuna arz ediyorum.” diye ekledi.

Muharrem İnce

“ALÇAKLAR HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ”

Kemal Özkiraz’ın kendisini hedef alan fotomontajlı paylaşımına Muharrem İnce’den sert yanıt geldi. Twitter hesabından CHP trolü Özkiraz’a cevap veren İnce, “Kemal Özkiraz’ın ve CHP trollerinin yayınladığı görseller, tıpkı Özkiraz’ın akrabasının doktorluğu gibi sahte. Bu sahte belgeleri hazırlayan, yayan ve manipülasyon yapmaya çalışan alçaklar hakkında suç duyurusunda bulunacağız. FETÖ yöntemleriyle sahte belge düzenleyen bu yeni tip fetöcülerle Silivri mahkemelerinde olduğu gibi mücadele edeceğiz.” paylaşımı yaptı.

.

.

İlgili Haberler