Beykoz üzerinden LGBT operasyonu!

Beykoz üzerinden LGBT operasyonu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da 27 yıldır hizmet veren bir anaokulunun mezuniyet törenindeki görüntüler sosyal medyada yayılarak büyük tepki çekti.

Törenin süslenmesinde gökkuşağı renklerinin kullanılmasından dolayı LGBT propagandası yapıldığı iddia edilmişti.

“ÇOCUKLARIMIZI KİRLİ PROPAGANDALARINA ALET ETMİŞLER”

Okul yönetimi ise “Eğitim kurumumuza iftira ve yalan düzmece birçok sıfatı yakıştırmış kamuoyunu yanıltırken en masum varlıklarımız olan çocuklarımızı kirli propagandalarına alet etmişlerdir.” dedi.

OKULDAN AÇIKLAMA GELDİ

Özel Paşabahçe Anaokulu Yönetimi tarafından şu şekilde açıklama yapıldı:

“Her öğretim yılı bitiminde çeşitli etkinlikler yaparak yavrularımızın başarılarına sergilemek için kurumca diploma törenleri düzenlenmektedir.

Bu törenler kapalı salonda çeşitli sahne düzenlemeleri yapılarak, sahne süslemelerinde arka fon olarak her sene olduğu gibi gökkuşağı renklerinden derleme yapılmıştır.

Her yıl olduğu gibi 11 Haziran 2023 Pazar günü 2022 -2023 eğitim yılı mezuniyet töreni düzenlenmiştir. Etkinlikten çekilen gökkuşağı ve bitişiğinde Türk Bayrağı olan fotoğrafa bazı ahlak dışı yazılar yazılarak gökkuşağı dekorunu içine Türk Bayrağını da katarak bir grubun bayrağı olarak lanse etmişler.

Eğitim kurumumuza iftira ve yalan düzmece birçok sıfatı yakıştırmış kamuoyunu yanıltırken en masum varlıklarımız olan çocuklarımızı kirli propagandalarına alet etmişlerdir. Bu ahlaksız durumu, gerçekdışı paylaşımları ve yakıştırmaları yapanları nefretle kınıyor, haklarında Cumhuriyet savcılıklarına suç duyurusunda bulunacağımız kamuoyuna bildiririz.”

“ÇEVRENİZİ UYARIN”

Yazar Said Ercan ise sosyal medya üzerinden bir operasyon çekildiğini ifade ederek, “Buradaki bayraklı program 27 yıldır yapılan bir program ve arkadaki bayrak gökkuşağı bilmeyenler için söyleyeyim gökkuşağı 7 renk olur, LobiGBT bayrağı ise 6 renk olur, buradaki bayrak 7 renk, Okul kurucuları köklü bir aile 200 yıllık Beykoz’la ve LobiGBT dayatmasına karşı bir aile, yaşlı emekli öğretmenler zaten öyle bir şeyin içinde asla olacak insanlar değil Peki buradaki operasyon ne? Bu yalan haberle bizi “normalleştirecekler ve tepkiyi ölçecekler” Beykoz gibi değerlerine sahip çıkan bir ilçeyi zihinlerde kirletecekler! Mezuniyet törenleri hep haziran ayında yapılır, bu denk gelmiş bir şey kasıt yok. Bu okulu ve çocukları paylaşarak, hem öğretmenleri hem öğrenci ve velileri rencide ediyor hakkına giriyorsunuz lütfen çevrenizi uyarın.” dedi.

Beykoz üzerinden LGBT operasyonu!
Bizi Takip Edin