Beykoz Vakfı, 11.Olağan Kongresi'ni yineledi!

Mart ayında gerçekleşen kongrenin iptal edilmesi üzerine Beykoz Vakfı, yeniden kongreye gitti.

Beykoz Vakfı'nın Mart ayında gerçekleştirdiği 11.Olağan Kongresi, itiraz sonucu yeniden vakfın tiyatro salonunda gerçekleşti. Tek liste ile oylamaya gidilen

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mart ayında gerçekleşen kongrenin iptal edilmesi üzerine Beykoz Vakfı, yeniden kongreye gitti.

Beykoz Vakfı’nın Mart ayında gerçekleştirdiği 11.Olağan Kongresi, itiraz sonucu yeniden vakfın tiyatro salonunda gerçekleşti. Tek liste ile oylamaya gidilen kongrede, Başkan yeniden Şaban Tören olarak belirlendi.

İlk olarak Divan Başkanlığına Halit Bayazıt, Yardımcılığa Selvan Kaplan, Katip Üyeliğine Bekir Özçelik ve Burak Boyraz vakıf üyelerince belirlenerek divan kurulu oluşturuldu. Bir dakikalık saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı’nın okunmasıyla beraber kongre resmi olarak başladı.

Faaliyet Raporu, Denetim Raporu ve Mali Rapor ayrı ayrı okunarak, vakıf üyelerince ibra edildi. Dilek-temenni bölümünde vakfa hizmet edecek olan yeni üyesi Emin Turan’ı tanıtan Şaban Tören, sözü Turan’a verdi. Avrupa Yakası’nda ikamet ettiğini ve Sarıyer Kent Dayanışması adı altında bir kuruluşunun olduğunu söyleyen Turan, yeşili korumak için çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Beykoz’da diğer ilçelere göre betonlaşmanın çok olmadığını belirten Turan, yaşam alanları olmadan geleceğin olmayacağını vurgulayarak, bu konuda gerekli çalışmalar yaptıklarını ve yapacaklarını söyledi.

Başkan Yardımcısı Mesut Arslan’da vakfın faaliyetlerine değindi. Vakfın giriş kısmında bulunan dilek-temenni kutusunun boş olmasından yakınan Arslan, bu kutunun boş kalmaması gerektiğini, üyelerin kendi fikirlerine göre vakıfta görmek istedikleri faaliyetleri yazmalarını gerektiğini çünkü; eğitim, sağlık gibi konuların önemli olduğuna dikkat çekti.

Konuşmaların sonrasında tek liste ile oylamaya gidilerek, Başkan yeniden Şaban Tören olarak seçildi. Tören, kongrede kendisine destek veren herkese teşekkür ettiğini ve kongre sonucunun herkese hayır getirmesini diledi.

Beykoz Vakfı Yönetim Kurulu:

Şaban Tören

Mesut Arslan

Mithat Ali Kabaali

Orhan Delipınar

Kenan Öner

Nihal Kaya

Emel Örs

Ali İlker Baştan

Hasan Mert Kaya

Ali Fuat Sarıhan

Tarık Coşkun

Arzu Tamer

Ali Cantürk

Serdar Abay

Denetim Kurulu:

Eda Ülken Tören

Mehtap Şahin

Burak Boyraz

Beykoz Vakfı, 11.Olağan Kongresi'ni yineledi!
Bizi Takip Edin