Beykoz Vakfı Nisan ayında perdelerini açıyor

Beykoz Vakfı'nda çocuklara yönelik ücretsiz tiyatro kursları başladı.  

Beykoz Belediyesi'nin desteğiyle yenilenerek ilçenin kültür-sanat hayatına yeniden katılan Beykoz Vakfı'nda çocuklara yönelik ücretsiz tiyatro kursları başladı.  

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Vakfı’nda çocuklara yönelik ücretsiz tiyatro kursları başladı.  

Beykoz Belediyesi’nin desteğiyle yenilenerek ilçenin kültür-sanat hayatına yeniden katılan Beykoz Vakfı’nda çocuklara yönelik ücretsiz tiyatro kursları başladı.  

Beykozlu çocuklara tiyatro alanında yeteneklerini geliştirme fırsatı sunan kurslar Şehir Tiyatroları Yönetmeni, Oyuncu ve Yazar Göksel Arslan yönetiminde yapılıyor.

Konservatuvar mezunu ve tiyatro alanında deneyimli 3 eğitmen tarafından verilen kurslara 7-15 yaş aralığında 72 öğrenci katılıyor. Kurslarda çocukların müzik kulaklarını geliştirmeye yönelik müzik, kendini ifade etmeleri ve özgüvenleri için dans ve temel tiyatro eğitimleri veriliyor. 

Nisan’da oyun sahnede 

Vakfa gelen çocuklar, Nisan Ayı’na hazırladıkları bir oyunla seyirci karşına çıkacak ve yeteneklerini sergileyecek.

Tiyatro çalışmalarını yürüten Göksel Arslan: “20 sene önce tiyatroya bu vakıfta başladım. Tiyatro alanındaki birikim, deneyim ve tecrübelerimi ilçemdeki çocuklara aktaracak olmaktan dolayı çok mutluyum. Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek nitelikli bir eğitim hazırladık. Tüm çocuklara başarılar diliyorum” dedi.  

Beykoz Vakfı Nisan ayında perdelerini açıyor
Bizi Takip Edin