Beykoz Vergi Dairesi 15 gün içinde hizmete başlıyor

Beykoz Vergi Dairesi, şube olarak on beş gün içerisinde Mal Müdürlüğü binasında hizmete başlıyor.

Beykoz Kaymakamlığı'nın rutin olarak gerçekleştirdiği aylık muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın başkanlığında gerçe

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Vergi Dairesi, şube olarak on beş gün içerisinde Mal Müdürlüğü binasında hizmete başlıyor.

Beykoz Kaymakamlığı’nın rutin olarak gerçekleştirdiği aylık muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın başkanlığında gerçekleşirken, toplantıdan Beykoz Vergi Dairesi’nin Şube olarak tahminen on beş gün içerisinde Mal Müdürlüğü Binasında hizmete başlayacağı müjdesi çıktı.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapılan muhtarlar toplatısının ana gündem maddesi İGDAŞ olurken, 187 Acil Hattının Bölge Şefi Metin Erdem Çöpoğlu’da katılarak muhtarlara bilgilendirmelerde bulundu. İGDAŞ Yetkilisi Metin Erdem Çöpoğlu konuşmasında, bölgedeki tüm 187 İGDAŞ İhbar Hattını ekibiyle birlikte değerlendirdiğini ve çözüme kavuşturmaya gayret ettiklerini belirterek, bölgeye daha iyi hizmet verebilmek için siz değerli muhtarlarımız ile koordineli çalışmak arzusundayız, dedi ve doğalgaz kullanımının önemime vurgu yapıp, mahallelerde kurumsal yapılan altyapı çalışmalarında kurumlar birbirlerine haber verirse, hizmetlerin kesintiye uğramadan devam etmesine daha fazla katkı olacağını belirterek talebini iletti.

Muhtarlar Derneği Başkanımız Hüsnü Kolcu yaptığı açıklamada, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, halkın ihtiyacı olan tespitlerini ilgili makamlara ileterek, hayata geçirebilmelerine aracılık etme çabalarının büyük bir hızla devam ettiğini, bu kapsamda yaptıkları çalışmalardan kurumlarında memnun olduğuna dikkat çekerek, güç birliğinin neticeye gitmedeki önemine değindi. Kolcu, bu kapsamda, Beykoz Vergi Dairesi’nin ilçemizden Ümraniye’ye taşınmasıyla ilgili ilçede yaşanan olumsuzlukları, yönetim kurulu ile birlikte rapor haline getirerek, İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayraktar’a sunmasının ardından ortaya çıkan gelişmeler sonrasında Beykoz Vergi Dairesi Şubesi olarak da olsa kurumun geri dönmesini sağladıklarını belirterek destek olanlara teşekkür etti.

Yapılan sunum ve konuşmaların ardından mahalle muhtarları kaymakamlık bünyesinde olan bazı sorunları sözlü ve yazılı olarak aktardı. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı da muhtarların taleplerinin not aldı.

Toplantı Çavuşbaşı Çengeldere Muhtarı Şaban Öztürk’ün Hac Yolculuğu münasebeti ile herkesten helallik almasıyla sona erdi

Beykoz Vergi Dairesi 15 gün içinde hizmete başlıyor
Bizi Takip Edin