Beykoz yep yeni parklara kavuşuyor!

Beykoz Belediyesi'nin çevreyi güzelleştiren, ilçe sakinlerine bakımlı ve düzenli alanlar sunan park yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

İlçe sakinlerinin birlikte vakit geçirebileceği, çocukların güvenle koşup oynayabileceği park yapım çalışmal

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin çevreyi güzelleştiren, ilçe sakinlerine bakımlı ve düzenli alanlar sunan park yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

İlçe sakinlerinin birlikte vakit geçirebileceği, çocukların güvenle koşup oynayabileceği park yapım çalışmaları kapsamında Beykoz’a bir birinden güzel parklar kazandırılıyor.

Fatih Parkına Engelsiz Tasarım

Çavuşbaşı’nda mahalle sakinlerinin talebi üzerine yapımına başlanan Fatih Mahallesi parkı açılışa hazır hale geldi.

Oyun üniteleri ve oturma gruplarıyla tamamlanan park, engelli çocukların tüm oyun gruplarına erişebileceği şekilde tasarlandı. 

Soğuksu’ya Meyve Bahçeli Park

Soğuksu Spor Kulübü’nün altında yer alan alanda yapımına başlanan park ise ilçe sakinlerine güzel bir şehir manzarası sunarken parkta bir de meyve bahçesi kurulacak.

İhtiyaç bulunan noktalarda yeni parkların yapımına başlayan Beykoz Belediyesi diğer yandan mevcut parkların bakımı ve çim serimleri de yapılıyor, çocukların sağlıklı koşullarda oynayabilmesi için alandaki oyun grupları yenileniyor.

Parklarda yürütülen çim serme çalışmaları kapsamında Yenimahalle, Yenimahalle Parkı, İlker Aktaş ve 65. Yıl parkları yemyeşil bir görüntüye kavuştu.

Kanlıca, Sezerler, Soğuksu parklarının yanı sıra Baruthane ve Orhan Veli Parkı’nda çalışmalar devam ediyor.

Beykoz yep yeni parklara kavuşuyor!
Bizi Takip Edin