Beykoz Yöre Dernekleri Çankırı'da toplandı

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Şubat ayı olağan toplantısını Beykoz Çankırılılar Derneği'nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Şubat ayı olağan toplantısını Beykoz Çankırılılar Derneği'nin ev sahipliğinde…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Şubat ayı olağan toplantısını Beykoz Çankırılılar Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Şubat ayı olağan toplantısını Beykoz Çankırılılar Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Her ay farklı dernekte bir araya gelen 16 yöre derneğinin başkanları Şubat ayı olağan toplantısını Beykoz Çankırılılar Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Toplantı öncesi Dernek Başkanı Bilal Karabacak ve yönetimi tarafından hazırlanan Çankırı tuzu ile yapılan tavuk yemeği ikram edildi.

Ocak ayı içerisinde yapılan ziyaretlerin değerlendirildiği toplantıda yerel basın ile yapılan kahvaltıda gündeme gelen konular görüşülerek karara bağlandı. Beykoz Kaymakamlığı’nın öncülüğünde başlatılan ve her geçen dönem toplumun önemli sorunu haline gelen ‘Asker Konvoyları’ sorunu ile alakalı yöre dernekleri olarak celp zamanları çeşitli etkinlikler yapılması yönünde görüş birliğine varıldı.

Uyuşturucu ile mücadele konusunda büyük bir etkinlik gerçekleştirmeyi düşünen yöre dernekleri konu hakkında alt yapı çalışmalarını devam ettiriyor.

Sarper Arda Akkaya’ya SMS desteği

Toplantı esnasında dernek başkanları toplantıya kısa bir ara vererek TV 8 de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ programında yarışan Beykozluların gururu Sarper Arda Akkaya’ynın canlı performansını izleyerek SMS desteği verdi.

Beykoz Yöre Dernekleri Çankırı'da toplandı
Bizi Takip Edin