Beykoz’a DEVA olacaktı! Görevden alındı

Beykoz Belediyesinde 7’inci dönem Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir’in de aralarında olduğu DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı yönetimi görevden alındı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi 7’nci Dönem Meclis Üyesi olan Yılmaz Özdemir’in de aralarında bulunduğu DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı yönetimi görevden alındı.

Yılmaz Özdemir, geçen sene Ağustos ayında DEVA Partisi’nin Ankara’da yapılan toplantısında İstanbul Kurucular Kurulu Üyesi olarak atanmıştı.

4 Haziran Perşembe günü yapılan açıklamaya göre Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul İl Başkanlığı yönetimi görevden alındı. Partiden yapılan açıklamaya göre, İstanbul İl Başkanı Gürol Ayan ile Beykoz Belediyesi 7’nci Dönem Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir’in de aralarında olduğu il yönetiminin görevden alındığı bildirildi. Partinin yeni yönetim görevlendirmeleri ise en kısa sürede gerçekleştirilecek. 

Açıklamada, görevden alınan yönetim tarafından atanan Beykoz İlçe Başkanı Hikmet Baki ile diğer ilçe başkanları ve ilçe yönetim kurullarının ise görevlerine devam ettiği kaydedildi.

Beykoz’a DEVA olacaktı! Görevden alındı
Bizi Takip Edin