Beykoz'a Giresun Park kuruluyor!

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Fuat Kuş Kaynarca Köyü Akkaya Piknik Alanı'nın ‘Giresun Park' olacağının müjdesini verdi.

Beykoz'un en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olan Beykozlu Giresunlular Derneği, yaklaşık 10 yıldır sürdürdüğü…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Fuat Kuş Kaynarca Köyü Akkaya Piknik Alanı’nın ‘Giresun Park’ olacağının müjdesini verdi.

Beykoz’un en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olan Beykozlu Giresunlular Derneği, yaklaşık 10 yıldır sürdürdüğü iftar çadırı geleneğini bu yıl da bozmadı. Dernek Başkanı Fuat Kuş ve dernek yönetiminin bazı hayırsever iş adamlarının desteği ile Kavacık’ta kurduğu iftar çadırı, yine binlerce Beykozluya hizmet verdi. Dernek Başkanı Fuat Kuş, kendi elleriyle vatandaşa ikramda bulundu.

Yücel Çelikbilek’e teşekkür

Ramazanın son günlerinde yerel basını ve Giresunlu dernek başkanlarını da iftar çadırlarında ağırlayan Beykozlu Giresunlular, birlikte oruçlarını açtı. Yemek duasının ardından önemli açıklamalar yapan Dernek Başkanı Fuat Kuş, Beykoz’da nüfus olarak fazla olan Giresunlulara da bir çok müjde verdi. 10 yıldır bu iftar geleneğini sürdürdüklerini ve bunun da haklı gururunu yaşadıklarını belirten Kuş, bu organizasyona destek veren Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i de unutmayarak, basın aracılığı ile teşekkürlerini iletti.

Afyon Şehitliği’ne Beykoz’dan otobüs kaldıracağız!

Faaliyet açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Beykozlu Giresunlular Derneği, bu sene içerisinde düzenleyeceği bir çok etkinlikle de basında çok yer bulacağa benziyor… Derneğin bu sene hayata geçireceği faaliyetleri sırasıyla paylaşan Başkan Kuş; “Çok sayıda Giresunlu şehitlerin yattığı Afyon Şehitliği’ne bir ziyaret düzenleyeceğiz. Beykoz’dan bu ziyarete katılmak isteyen vatandaşlarımız için otobüs kaldıracağız” dedi.

Giresun Park Beykoz’da kuruluyor!

Çayır Festivalleri kapsamında dernek olarak etkinlikte yer alacaklarını da ayrıca sözlerine ekleyen Başkan Kuş, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in büyük katkıları ile Kaynarca Akkaya Piknik Alanı’nın Orman Bakanlığı tarafından Giresunlular Federasyonu’na 30 yıllığına devredildiğinin de müjdesini verdi. 60 dönümlük bir alan olduğunun bilgisini veren Fuat Kuş, Giresunluların piknik alanı olacağını, içine tesislerin yapılacağını ve adının ‘Giresun Park’ olacağını söyledi. Son olarak 2-3 ay içerisinde çevre düzenlemesini bitireceklerini, bayramdan sonra ise de her Pazar orada kahvaltı verileceğini aktaran Kuş, bu alanı geliştirmenin en büyük sorumluluğunun Beykoz’da olmasından ötürü derneklerinin omuzlarında olduğunu söyledi.

Beykoz'a Giresun Park kuruluyor!
Bizi Takip Edin