Beykoz'a modern temizlik için modern bina

Beykoz'da örnek temizlik hizmetleri sunan Beykoz Belediyesi, Rüzgarlıbahçe'de yapımını tamamladığı Temizlik İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası'nı törenle açtı. 

Aynı zamanda ambalaj atık transfer noktası olarak da kullanılacak 2 katlı yeni hizmet bin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da örnek temizlik hizmetleri sunan Beykoz Belediyesi, Rüzgarlıbahçe’de yapımını tamamladığı Temizlik İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası’nı törenle açtı. 

Aynı zamanda ambalaj atık transfer noktası olarak da kullanılacak 2 katlı yeni hizmet binasında idari bölümler, veteriner kliniği ve yüklenici firmalar yer alacak.

Yeni hizmet binasının açılışına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk, Muharrem Kaşıtoğlu, meclis üyeleri, Beykoz İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bülent Küçük, başkan danışmanları, Muhtarlar Birliği Dernek Başkanı Hüseyin Kolcu, ilçedeki STK ve siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve ilçe sakinleri katıldı.

Başkan Çelikbilek: “Temizlik alanında öncü hizmetlerimiz devam edecek”

Açılışı yapılan binanın, temizlik hizmetlerinin verileceği güzel bir mekân olduğunu belirten Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Allah hayırlı hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin. İnşallah kazasız belasız, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde Beykozlu hemşerilerimize çok güzel hizmetler yapacağız. Temizlik bizim için önemli bir konudur. ‘Temizlik İmandan Gelir’ Peygamberimizden gelen bir sözdür, bu nedenle daha duyarlı olmamız gerekir. Beykoz’da bugüne kadar temizlik alanında güzel çalışmalar yaptık,  zemindeki çöp konteynerlerini yer altına indirdik. ‘Yeşil Okul Projesi’yle öğrencilere geri dönüşümü ve önemini aşıladık. Atığın tek merkezde toplanmasına imkân veren hizmetlerle  sürdürülebilir çevre için çalışmalarımız devam ediyor. Hizmet binasının yapımında emeği geçenleri tebrik ediyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Belediye Başkan Danışmanı Muhammed Küçükkonuklar’ın dua okumasının ardından, kurdele kesilerek Rüzgârlıbahçe Hizmet Binası Beykozluların hizmetine açıldı.

Açılışın ardından hizmet binasında incelemeler yapan Başkan Yücel Çelikbilek, personele çalışmalarında başarılar dile

Beykoz'a modern temizlik için modern bina
Bizi Takip Edin