Beykoz'a ve Giresun'a ateş düştü: 3 ölü 4 yaralı

Giresun eşrafının önde gelen isimlerinden Beykoz'un sevilen siması Halim Şişman ile annesi ve kızı geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybetti.

Beykoz'un sevilen siması Giresun eşrafının önde gelenlerinden Kırıklı Derneği kurucusu Halim Şişman,

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Giresun eşrafının önde gelen isimlerinden Beykoz’un sevilen siması Halim Şişman ile annesi ve kızı geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybetti.

Beykoz’un sevilen siması Giresun eşrafının önde gelenlerinden Kırıklı Derneği kurucusu Halim Şişman, bayram tatili için gittiği Giresun’dan Beykoz’a dönerken Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde geçirdiği elim trafik kazasında annesi ve kızıyla birlikte hakkın rahmetine kavuştu.

Alınan bilgilere göre bayram tatil için Giresun’un Görele Kırklı köyüne  giden Şişman Ailesi Beykoz’a dönüş yolunda Çankırı’nın Çerkeş  ilçesine bağlı Kadıözü köyü yakınlarında 34 JD  0194 plakalı otomobil ile önündeki TIR’a çarptı.  Kazada otomobilde bulunan Halim Şişman (55), Şadiye Şişman (84) olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada ağır yaralanan Aylin Şişman ise kaldırıldığı Çerkeş Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kazada ayrıca 5, 8 ve15 yaşında bulunan çocuklar ve bir bayan yaralı olarak kurtuldu.

Beykoz ve Giresun camiasını yasa boğan elim kazada hayatını kaybeden Halim Şişman, Şadiye Şişman ve Aylin Şişman’ın cenazeleri bugün ikindi namazına müteakip Paşabahçe camiinden kaldırılacak.

Beykoz Güncel ailesi olarak merhum ve merhumelere rahmet, Giresun camiasına ve sevenlerine sabır dileriz.

Beykoz'a ve Giresun'a ateş düştü: 3 ölü 4 yaralı
Bizi Takip Edin