Beykoz’a yeni sağlık ocağı müjdesi!

Beykoz Belediyesi, bölge sakinlerinin uzun süredir beklediği ve en büyük talebi olan yeni sağlık ocağı için temel atma çalışmalarına başladı.

Beykoz’a yeni sağlık ocağı müjdesi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da Kavacık Mahallesi sakinlerinin uzun süredir beklediği Aile Sağlık Merkezi için müjde geldi.

Beykoz Belediyesi, ilçenin en kalabalık mahallelerinden olan Kavacık’ta vatandaşların sağlık hizmetlerine daha rahat ve kolay ulaşabilmesi için yeni sağlık ocağının temel atma çalışmalarına başladı.

Beykoz'a yeni sağlık ocağı müjdesi!

BAKAN MURAT KURUM ONAYI VERDİ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 25 Nisan’da Beykoz’u ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, Bakan Kurum’a ilçenin en büyük mahallesi olan Kavacık’ta sağlık ocağının olmadığını ileterek sağlık ocağı talebinde bulundu.

Bakan Murat Kurum, Belediye Başkanı Murat Aydın ve İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın da katıldığı toplantıda Kavacık Mahallesi için sağlık ocağı sözü ve bütçe konusunda onayı verdi.

Beykoz'a yeni sağlık ocağı müjdesi!

BELEDİYE ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Bakan Kurum’un onayından ardından Beykoz Belediyesi hızlı bir şekilde bölge halkının en büyük talebi olan Aile Sağlığı Merkezi için temel atma işlemlerine başladı.

Yeni sağlık ocağı Kavacık Mahallesi Muhtarlığının yanına, eski prefabrik binaların bulunduğu alana inşa ediliyor.

Beykoz'a yeni sağlık ocağı müjdesi!

EN KISA SÜREDE HİZMETE AÇILACAK

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Engin Köklü, Aile Sağlık Merkezi’nin inşaatının çok hızlı bir şekilde tamamlanarak ilçe sakinlerinin hizmetine sunulacağını söyledi.

Köklü, sağlık ocağında 4 aile hekiminin hizmet vereceğini, bebek emzirme ve bakım odası ile acil müdahale odasının da bulunacağını belirtti.

.

.

Beykoz’a yeni sağlık ocağı müjdesi!
Bizi Takip Edin