Beykoz'da 11 farklı branşta spor okulları açılıyor

Beykoz Belediyesi sporla iç içe ve sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla 11 branşta spor okulları açıyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’daki çocuk ve gençlerin spor olanaklarını artırmak,  fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak ve yeteneklerini geliştirmek üzere verilecek eğitimlerden 6-16 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak yararlanabilecek.  

Spor okullarında basketbol, voleybol, hentbol, güreş, masatenisi, tenis, karate, taekwondo, cimnastik, kano-kürek ve okçuluk olmak üzere 11 farklı branşta uzman eğitmenler nezaretinde eğitim verilecek.

Yeni nesilleri sokaklarda karşılaşabilecekleri zararlı ortamlardan uzak tutmayı da hedefleyen eğitimler kapsamında okulları dışında yaşıtları ve sporla buluşacak gençler için ilgi alanları doğrultusunda alternatifler hazırlandı.  

Spor okullarında başarılı olan çocuk ve gençler eğitimlerine devam etmek üzere spor okulları ve akademilere de yönlendirilecek.

Kayıt Başlangıç Tarihi: 10 Şubat Pazartesi

Kayıt Yeri: Beykoz Belediye Başkanlığı Spor Kayıt Masası- Beykoz Belediyesi Çavuşbaşı Ek Hizmet Binası -Yeni Mahalle Şehit Şerife Bacı Hizmet Binası –Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi-Tokatköy Muhsin Yazıcıoğlu Ek Hizmet Binası-Beykoz Belediye Başkanlığı Kavacık Hizmet Binası.

Spor Okulları Eğitim Başlangıç Tarihi: 22 Şubat Cumartesi

İrtibat Telefonu: 444 6 661 (Dâhili-  8238/8275 )

Beykoz'da 11 farklı branşta spor okulları açılıyor
Bizi Takip Edin