Beykoz’da 12 bin öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı

Beykoz’da faaliyet gösteren İstanbul Medipol Üniversitesi öğrencileri Güney Kampüs’te düzenlenen törenlerde mezuniyet sevinci yaşadı.
  • 26.07.2023 13:04:52

Beykoz’da faaliyet gösteren İstanbul Medipol Üniversitesi’nde düzenlenen törenlerde yaklaşık 12 bin öğrenci diplomalarını alarak mezuniyet sevinci yaşadı.

Beykoz’da 12 bin öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı

İkinci gün törenlerinde Tıp ve Uluslararası Tıp Fakülteleri, İletişim Fakültesi ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı. İstanbul Medipol Üniversitesi Güney Kampüs’te yapılan törenlere Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Ceran ve Medipol Sağlık Grubu İşletme Direktörü Özer Koca başta olmak üzere Medipol Eğitim ve Sağlık Grubunun yöneticileri, fakülte dekanları, MYO müdürleri, akademisyenler, idari personel, öğrenciler ve aileleri katıldı. İlk gün düzenlenen törenlerde İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri ile Eczacılık Fakültesi öğrencileri mezuniyet coşkusu yaşamıştı.

Beykoz’da 12 bin öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı

CERAN: MEZUNLARIMIZ MEDİPOL’ÜN AYRILMAZ BİR PARÇASI

Törenlerin açış konuşmasını gerçekleştiren Rektör Ceran, başarılı bir eğitim hayatı geçirerek mezun olan öğrencileri kutladığını ifade etti. Ceran şöyle dedi: “İnsanın başladığı bir görevi ya da adım attığı bir süreci başarı ile tamamlaması kadar güzel bir his yoktur. Omzunuzdan büyük bir yük kalkmış gibi hafifler ve belki en güzel uykunuzu uyursunuz. Bugün sizler için eğlenme, güzel bir tatil ve dinlenme zamanı. Öğrendiklerinizi aktarmak, kendinize, ailenize, yaşadığınız topluma ve dünyaya fayda sağlamak için harekete geçme zamanı geldiğinde, çizdiğiniz yeni rotayı tıpkı bugün gibi başarılarınızla taçlandırmanızı dilerim. Sevgili aileler, İstanbul Medipol Üniversitesi olarak hayatınıza girdiğimiz günden bugüne çocuklarınızı çocuklarımız bildik. Bilgiyle donanmaları için üzerimize düşen vazifeyi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Meslek sahibi bireyler olarak diplomalarını aldıkları bugün artık bizim için bir son değildir. Mezunlarımız ve aynı zamanda meslektaşlarımızı Medipol ailesinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyor ve her daim yanlarında olacağımıza söz veriyoruz.”

Beykoz’da 12 bin öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı

SOSYAL MEDYADA CANLI YAYINLANDI

Mezuniyet sevinci yaşayan öğrenciler ve aileleri, bir hafta sürecek törenlerde günü ölümsüzleştirmek için hazırlanan çeşitli noktalarda bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. #MedipolMezuniyet2023 hashtagi ile sosyal medyada yankı uyandıran mezuniyet töreni, İstanbul Medipol Üniversitesinin YouTube hesabından canlı olarak yayınlandı.

İlgili Haberler