Beykoz’da 7’den 70’e ücretsiz spor hizmeti!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin ilçe sakinlerini sağlıklı yaşama teşvik etmek, sporun günlük hayatta daha fazla yer almasını sağlamak amacıyla açtığı nitelikli tesisler 7’den 70’e herkese ücretsiz spor olanağı sunuyor.

Beykoz Spor Ormanı

Türkiye’nin en büyük spor ormanı olarak 8 milyon m2’lik alanda kurulan “Beykoz Spor Ormanı”, trafiğe kapalı 9.1 m’lik bisiklet parkuruyla profesyonel ve amatör bisiklet sporcuları ile doğada yürüyüş ve spor yapmak isteyenlere kapılarını açtı.

Mete Gazoz Okçuluk Tesisi

METE FAZOZ OKÇULUK TESİSİ

Tarihi olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz’un adını taşıyan ve Riva’da bulunan “Mete Gazoz Okçuluk Tesisi”, yeni şampiyonlar yetiştirmenin yanı sıra okçuluk sporu yapmak isteyenleri ağırlıyor.

Mete Gazoz Okçuluk Tesisi

Mete Gazoz’un da olimpiyatlara hazırlandığı alan, sık sık okçuluk milli takımları ve Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Okçuluk takımının antrenmanlarına ev sahipliği yapıyor.

Mete Gazoz Okçuluk Tesisi

Okçuluk sporunu merak eden herkes Pazartesi günleri hariç alanda etkinlik yapabiliyor.

Beykoz Belediyesi ücretsiz spor tesisleri

HALI SAHALAR ÜCRETSİZ

Beykoz Belediyesi tarafından yenilenerek ilçeye kazandırılan spor sahaları da futbol tutkunlarına ücretsiz hizmet veriyor.

Beykoz Belediyesi ücretsiz spor tesisleri

Kendi takımlarını kuran gençler ve yetişkinler tesislerde hem sağlık kazanıyor hem de sporla hoşça vakit geçiriyor.

Beykoz Belediyesi ücretsiz spor tesisleri

Halı sahalardan yararlanmak isteyenler tesis görevlilerinden randevu alarak maç yapabiliyor.

Beykoz Belediyesi kadınlara ücretsiz spor

KADINLARA ÖZEL SPOR MERKEZLERİ

Beykozlu kadınlara özel kurulan spor merkezleri ise spor hocaları eşliğinde sağlıklı ve zinde yaşamın kapılarını aralıyor.

Soğuksu Yücel Çelikbilek Kadın Spor Merkezi, Tokatköy Kadın Spor Merkezi ve Elmalı Kadın Spor Merkezi olmak üzere 3 noktada hizmet veren mekânlarda modern alet ve ekipmanlar yer alıyor.

Beykoz ücretsiz spor

Hafta içi her gün 10:00-16:00 saatleri arasında açık olan merkezlerde kadınlar, kişiye özel programla pilates, zumba aerobik yapıyor.

Beykoz Belediyesi kano

BOĞAZ’DA KANO KEYFİ

Boğaz kıyısında ilçeye kazandırılan “Beykoz Su Sporları Merkezi” ise kano eğitimleriyle eğlence ve sporu bir arada sunuyor.

Tüm şehirden ilgi gören kano eğitimleri çocuk ve yetişkinler olmak üzere 2 ayrı grupta yapılıyor. Çocuklara yönelik eğitimlerden 9-14 yaş grupları, yetişkinlere yönelik eğitimlerden 15 yaş ve üstü yararlanıyor.

Su Sporları Merkezi’ne kano yapmak için gelenlere öncelikle ekipmanlar ve kullanımları anlatılıyor, ardından eğitmenler eşliğinde Boğaz’da kürek çekiliyor.

.

.

Beykoz’da 7’den 70’e ücretsiz spor hizmeti!
Bizi Takip Edin