Beykoz’da Ali Kınık coşkusu yaşandı

Beykoz’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. yıl dönümü coşkusu Türk Müziği’nin özgün ve sevilen sesi Ali Kınık’ın konseriyle yaşandı.
  • 21.05.2023 00:00:00

Beykoz Belediyesi tarafından, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919’da yaktığı milli mücadele ateşinin heyecanını ilçe sakinleriyle paylaşmak anmak üzere düzenlediği konser milli duygularla yüklü türkü ve şarkılarla birlik ve beraberlik manzaralarına sahne oldu.

Beykoz'da Ali Kınık coşkusu yaşandı

İlçedeki 19 Mayıs etkinlikleri sabah saatlerinde resmi anma programıyla başladı.

Belediye (15 Temmuz Şehitler) Meydanı’nda düzenlenen saygı duruşu ve çelenk koyma töreninde ilçedeki mülki amirler, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle, muhtarlar ve vatandaşlar hazır bulundu.

Beykoz'da Ali Kınık coşkusu yaşandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milli mücadele kahramanları ve tüm şehitlerin saygı ve minnetle yâd edildiği tören sonrasında  gençlerin sportif gösteriler sergilediği kutlama programına geçildi.

Beykoz'da Ali Kınık coşkusu yaşandı

Gençlerin renkli gösterileriyle yaşanan kutlama heyecanı akşam saatlerinde Türk Müziği’nin başarılı ismi Ali Kınık’ın türküler söylediği konseriyle doruğa çıktı.

Beykoz'da Ali Kınık coşkusu yaşandı

Beykoz Sahili Etkinlik alanında ilçe sakinleriyle buluşan sanatçı, aralarında “Kurtlar Sofrası”, “Tanrının Ordusu” , “Türk’ün Gücü” ve “ Son Bir Defa” parçalarının olduğu eserlerini hayranlarıyla beraber söyledi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, tüm hemşerilerinin 19 Mayıs Atatürk’ün  Anma ve Gençlik Bayramı’nın kutlayarak, birlik ve beraberlik içinde coşku dolu nice güzel günler diledi.

 

İlgili Haberler