Beykoz’da Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri belli oldu!

Beykozluları edebiyattan müziğe tiyatrodan sinemaya zengin içerik ve nitelikli etkinliklerle buluşturacak yeni kültür-sanat etkinlikleri Aralık ayı takvimi belli oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da kültür-sanat sezonunda her yaştan ilçe sakini kendi dünyasına hitap eden, keyifle katılabileceği etkinlikler Aralık ayı boyunca da devam ediyor.

İlçenin kültür-sanat hayatı, tiyatro oyunlarıyla sezon boyunca söyleşiler, konserler, anma programları, edebiyat okulu, seminer ve atölye çalışmalarıyla zenginleşiyor.

Beykoz Belediyesi, kültür-sanat dostlarını bu sezon, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi, Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Şiir Müzesi, Şeyh Edhem Sırrı Efendi Kültür Evi ve Hafız Mehmet Efendi Kültür Evi olmak üzere 5 farklı mekânda ağırlanıyor.

Beykoz’da Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri belli oldu!

ARALIK AYI AJANDASI DOPDOLU

3 Aralık 2022 Cumartesi akşamı, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde saat 20.00’den Süheyl & Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından günümüz yorumuyla Süt Kardeşler yetişkin tiyatrosu sergilenecek.

10 Aralık 2022 Cumartesi akşamı, Kavacık Yaşam Merkezi’nde saat 19.00’da 4. Beykoz Belediyesi Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren resimler sergilenecek ve program Anjelika Akbar konseriyle renklenecek.

Anma Programları” kapsamında, klasik Türk müziği sanatçısı, icracı ve bestekâr Prof. Dr. Alaeddin Yavaşcı, ölümünün birinci yıl dönümünde İstanbul Devlet Türk Müziği Topluluğu saz ve ses sanatçıları Şennur Dinleyen ile Filiz Bayraktar’ın solist olacağı konser ile anılacak.

Cumhuriyetin kurulmasında emeği geçen Anadolu kahramanlarının unutulmaz hayat hikâyesi “Topal Osman” oyunu 27 Aralık Salı Günü saat 20.00’de Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşuyor.

Kent tarımını ve yenilikçi üretim çabalarını daha yaygın daha yaygın hale getirmek için için Beykoz 2022 Kent Tarımı Sempozyumu düzenlenecek.

Beykoz’da Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri belli oldu!

BİLETLER ÇEVRİMİÇİ SATIŞTA

İlçe sakinleri tüm etkinlik biletlerini kultursanat.beykoz.bel.tr adresi üzerinden veya etkinlik günü salonlara kurulan gişelerden temin edebilecek.

BEYKOZ KART SAHİPLERİNE AYRICALIK

Bilet fiyatları, yetişkinler için 20 TL, çocuklar için 10 TL,  konserler için ise 10 TL olarak belirlendi.

Beykoz Kart sahipleri tüm oyun ve etkinlikleri yüzde 50 indirim avantajıyla izleyecek.

.

.

 

Beykoz’da Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri belli oldu!
Bizi Takip Edin