Beykoz’da bayram dolu dolu geçti

Beykoz’da bayram coşkusu, sabahın erken saatlerinden itibaren bayram namazı hareketliliği ile başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da bayram coşkusu, sabahın erken saatlerinden itibaren bayram namazı hareketliliği ile başladı.

Beykoz’da Kurban Bayramı’nda küçük-büyük herkes, sabahın erken saatlerinde bayram namazı için camileri doldurdu.

Kurban Bayramı sebebiyle Beykoz Merkez Serbostani Mustafa Ağa Cami’ye gelenler, bayram namazını sosyal mesafe ve maske kurallarına uyarak kıldı. 

Namaza Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile belediye başkan yardımcıları katıldı.

Beykoz Merkez Serbostani Mustafa Ağa Cami’de okunan hutbe ve İlçe Müftüsü Ali Efe’nin yaptırdığı dua sonrası cami çıkışında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Murat Aydın ve Başkan M. Hanefi Dilmaç cemaatle bayramlaştı.

İlçe Müftüsü Ali Efe, namaz öncesi verdiği vaazda, bayram namazının önemine değinerek, birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları verdi.

Beykoz Belediyesi kılınan namaz sonrası cemaate şeker ve limonata ikram etti.

KABİRLİKLER ZİYARET EDİLDİ 

Namaz sonrası Belediye Başkanı Murat Aydın hem yakınlarının kabirlerini ziyaret etti hem de şehitleri andı. Aydın, Merhum Yücel Çelikbilek ve eski Başbakan Ahmet Mesut Yılmaz’ın kabirlerini ziyaret ederek dualar etti.

ESNAF İLE BAYRAMLAŞILDI

Her fırsatta hemşehrileriyle ve esnafla bir araya gelerek sohbet eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, bayram münasebetiyle esnafı ziyaret etti. Dükkânları tek tek dolaşıp esnaf ile sohbet eden Başkan Aydın, görev başındaki personeli ve taksici esnafını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

 

 

 

Beykoz’da bayram dolu dolu geçti
Bizi Takip Edin