Beykoz’da bazı hakim ve savcıların yeri değişti

Hakimler ve Savcılar Kurulu kararnamesiyle Beykoz Adliyesi’nde bazı hakim ve savcılar tayin olurken, yeni atamalar da yapıldı.

Beykoz’da bazi hakim ve savcilarin yeri degisti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 2024 Yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi’ni yayımladı. Kararnameyle 4 bin 9’u adli, 290’ı idari yargı olmak üzere toplam 4 bin 299 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi. Karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

Kararnameye göre, Beykoz Hakimi olan Timuçin Dedeoğlu İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Üyeliğine, Beykoz Cumhuriyet Savcısı Ali Toptaş Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı Kübra Toksarı Beykoz Cumhuriyet Savcılığına, Beykoz Hakimi olan Gülşen Zaman İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Üyeliğine, Beykoz Cumhuriyet Savcısı Cihat Yitgin Malatya Cumhuriyet Savcılığına, İslahiye Hakimi Duygu Çakır Egeliği Beykoz Hakimliğine, Gemlik Cumhuriyet Savcısı Elif Demirel Beykoz Cumhuriyet Savcılığına, Doğubeyazıt Hakimi Serkan Karagüzel Beykoz Hakimliğine, Kozan Hakimi Ayşenur Çakır Patlar Beykoz Hakimliğine atandı.

HSK tarafından yapılan atamalara göre Beykoz Hâkimi olan 2 ve Beykoz Cumhuriyet Savcısı olan 2 isim başka yerlere atanırken, 2 kişi Beykoz Savcılığına, 3 kişi de Beykoz Hâkimliğine getirildi.

 

Beykoz’da bazı hakim ve savcıların yeri değişti

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin