Beykoz'da 'Bir Tebessüm İçin' 55 bin TL

Beykoz TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi'nin organize ettiği ''Bir Tebessüm için'' projesi ile lösemili çocuklar yararına 55 bin TL bağış toplandı.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesinin organize ettiği, Beykoz Gençlik Hizmetleri…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi’nin organize ettiği ”Bir Tebessüm için” projesi ile lösemili çocuklar yararına 55 bin TL bağış toplandı.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesinin organize ettiği, Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün desteklediği 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında ”Bir Tebessüm için” adlı proje hayta geçirildi.

Anadolu Hisarı Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde gerçekleştirilen ”Bir Tebessüm için” adlı proje kapsamında Yıldızlar Karması ile TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi öğrencileri arasında futbol organizasyonu gerçekleştirildi. 

Yıldızlar Karması; Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Salih Pınar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük, TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Müdürü Candar Keskin ile eski futbolcular Ulvi Güveneroğlu, Ogün Temizkanoğlu, Hasan Özer, Ekrem Ekşioğlu, Altan Aksoy, Mert Korkmaz ve Sercan Görgülü gibi isimlerden oluştu.

Eski FİFA Hakemi Dr. Ahmet Çakar ve Teknik Direktör Rasim Kara’nın da takip ettiği maçta Yıldızlar Karması, TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi öğrencilerini 3-2 yendi. Kanserli Çocuklar Umut Vakfı (KAÇUV) yararına okullarda düzenlenen kampanyada toplanan 55 bin TL maç sonrası törenle yetkililere teslim edildi.

Beykoz'da 'Bir Tebessüm İçin' 55 bin TL
Bizi Takip Edin