Beykoz’da cadde ve sokaklar sessiz kaldı

İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda dün saat 21.00’den itibaren başlayan sokağa çıkma kısıtlamasına Beykoz’da genel olarak vatandaşların uyduğu görüldü.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda dün saat 21.00'den itibaren başlayan sokağa çıkma kısıtlamasına Beykoz’da genel olarak vatandaşların uyduğu görüldü.

Yeni tip koronavirüsle mücadele önlemleri kapsamında İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda cuma günü saat 21.00'den pazartesi günü saat 05.00'e kadar devam edecek sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Beykoz sakin bir gün yaşadı.

Beykoz sahilleri sessizliğini korurken sokak ve caddelerde, genelge doğrultusunda dışarı çıkmalarına izin verilen az sayıda vatandaşın olduğu gözlendi. Polis ekipleri, Çavuşbaşı, Paşabahçe, Kavacık gibi belirli noktalarda denetim gerçekleştirirken, durdurulan araçlardaki vatandaşların izin belgeleri kontrol edildi.

Belediye ekipleri de sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilerek caddelerdeki ağaçların budama, ilaçlama, sokakları yıkama ve parklarda temizlik gibi işlemleri gerçekleştirdi.

Saat 17.00'ye kadar açık olacak market, manav gibi işletmelerden bazı vatandaşların alışveriş yaptıkları görüldü.

Beykoz’da cadde ve sokaklar sessiz kaldı
Bizi Takip Edin