Beykoz'da çatı sorunu ÇATICI ile sanata dönüşüyor

Beykoz'da Çatı Uzmanı olan ‘ÇATICI'nın sahibi Hasan Çelebi,  çatı kaplama çalışmalarında her zaman kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini söylüyor.

Yapıların hem yağmur ve kar gibi çeşitli hava koşullarına karşı korunması hem…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da Çatı Uzmanı olan ‘ÇATICI’nın sahibi Hasan Çelebi,  çatı kaplama çalışmalarında her zaman kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini söylüyor.

Yapıların hem yağmur ve kar gibi çeşitli hava koşullarına karşı korunması hem de ısı bakımından yalıtımlarının sağlanması için kaplama çalışmasının yapılması gerekiyor. Aslında çatı yalıtımı sadece yaşam konforunu arttırmakla kalmıyor, binaların kullanım ömrünü de hatırı sayılır oranda uzatıyor. Bu nedenle en eski çatı kaplama uygulamalarının başında gelen kiremit kaplamaya günümüzde yalıtım da sunan yeni kaplama yöntemleri de eklendi. Eğer yalıtım da sunan ve kalite düzeyi yüksek olan çatı kaplama malzemeleri kullanılırsa son derece yüksek ısı yalıtım oranına ulaşmak da mümkün olabiliyor. Bu yüzden görüşüne başvurduğumuz Beykoz’da Çatı Uzmanı olan ‘ÇATICI’nın sahibi Hasan Çelebi, çatı kaplama çalışmalarında her zaman kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini söylüyor.

Çatı Kaplama Malzemeleri Fiyatları Nedir?

ÇATICI’nın sahibi Hasan Çelebi’ye hangi çatı kaplama malzemelerinin daha kaliteli ya da daha uzun ömürlü olduğunu da sorduk. Çelebi, genellikle çatı kaplama malzeme fiyatlarının ürünün kalitesi ve üretildiği malzemeye göre değişkenlik gösterdiğini söyleyerek, “Net bir fiyat belirtmek yanıltıcı olabilir. Ancak artık bu tür ürünler için çok yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmaya gerek kalmıyor. Çünkü daha makul fiyatların söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Kiremit çatı kaplamaları gayet düşük bir bütçe ile daha kullanışlı çatı kaplamalar ile değiştirebilirsiniz. Ancak malzeme kalitesi kadar işçilik kalitesinin de önemli olduğu göz ardı edilmemelidir! Çatı kaplama uygulamalarında ya da çatı tamiri çalışmasında yapılacak basit bir hata özellikle ısı yalıtımı noktasında ciddi bir kaybı beraberinde getirebilir. Bu nedenle tamir ya da kaplama çalışmaları için işinin ehli olan bir ustaya ulaşmanız gerekiyor.”

ÇATICI’lık bir sanattır

Çatı Uzmanı Hasan Çelebi firması ÇATICI hakkında da bir takım bilgiler vererek sözlerinin devamında şunları söyledi; Faaliyette bulunduğumuz yapı sektöründe müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek, projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birincil dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin öncelikli prensipleri arasında yer almaktadır.

“ÇATICI” nız; profesyonel emek ve amatör ruhla, dört mevsim yapılarınızla birlikte olmaya ve size hizmet vermenin gayretindeyiz. Çatı kaplama ve izolasyon işleriyle birlikte inşaat, tadilat ve taahhüt işlerini de mütevazi kadromuzla birlikte sürdürmekteyiz.

İşletmenin temel yeteneklerinden biri olan inşaat ve taahhüt faaliyetleri kapsamında da profesyonel emek – amatör ruhla size hizmet veren ekibimiz ile;

• Yeni uygulama metotları ve ürünlerle,

• Daha kaliteli ve sürdürülebilir yaşam alanlarında,

• Daha özgün proeler ve çözüm ortaklığında,

Öneri ve beklentilerinize cevap vermek üzere sizi birlikte çalışmaya davet ediyoruz.      

FAALİYET ALANLARI       

Çatı Onarımı

Kiremit Çatı Kaplama

Shingle (Şıngıl) Kaplama

Bakır Çatı Kaplama

Onduline Çatı Kaplama

Membran Çatı Kaplama     

Atermit Çatı

Çatı Katı & Çatı Oluğu                                                                       

Ahşap & Çelik Konstrüksiyon

HSN ÇELEBİ ÇATI SANATI

Adres: Çavuşbaşı Fatih Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 325 / 3

Beykoz / İSTANBUL

Telefon: 0216 479 97 87

              0532 353 53 66

Web:   www.catici.com.tr

Email: celebiyapitasarim@gmail.com

Beykoz'da çatı sorunu ÇATICI ile sanata dönüşüyor
Bizi Takip Edin