Beykoz’da CHP ve İYİ Parti’nin gizli ittifakı ortaya çıktı!

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir’in 3 ilçe başkan yardımcısını CHP listesinden meclis üyesi adayı göstereceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Beykoz’da CHP ve İYİ Parti’nin gizli ittifakı ortaya çıktı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in CHP ile yerel seçimde ittifakı reddetmesine rağmen İYİ Beykoz Teşkilatı’nın CHP ile gizli bir ittifak planı yaptığı ortaya çıktı.

31 Mart yerel seçimler için göstermelik bir aday adayı çıkaran İYİ Parti Beykoz Teşkilatı, CHP ile iş birliği yaparak 3 ilçe başkan yardımcısını CHP listesinden meclis üyesi adayı göstermeyi planladığı iddia ediliyor.

Konu hakkında, Beykoz Güncel Haber’e konuşan İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Kürşat Arslan ve İYİ Parti Beykoz Kurucularından Ceyhun Kahraman gündeme bomba gibi düşecek önemli açıklamalar yaptı.

“3 İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI CHP’DEN MECLİS ÜYESİ OLACAK”

Adaylığının onaylandığını söyleyen İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Kadir Kürşat Arslan, “Ben duydum ki 3 tane ilçe başkan yardımcısı CHP listelerinden meclis üyesi olacak. Serdar Akpınar, Baki Demir ve bir kişi daha var. Ama bu isimler değişebilir.” dedi.

“3 MİLYONU İLÇENİN HESABINI YATIR DEDİLER”

Çalışmalar için 3 milyon bir bütçe ayırdığı söyleyen Kadir Kürşat Arslan, “Bana 3 milyon bütçeyi ilçenin hesabına yatır, seçim harcamalarını biz yapacağız dediler. Ben de bu parayı yatırmam dedim. İlçenin ihtiyaçlarını karşılarım, kendi kampanyamı kendim yürütürüm dedim. Onlarla ısrarla bu parayı ilçenin hesabını yatır dediler. Ben bunu kabul etmedim ve bu şekilde aday olmam dedim.” şeklinde konuştu.

“CHP’YE ÇALIŞIP BENİ BOŞA ÇIKARTACAKLARDI”

Kadir Kürşat Arslan, “Bunları hep bilerek yapıyorlar, İYİ Partililer kızsın, İYİ Parti’ye oy vermesin CHP oy versin diye. Benden parayı alacaklar ve beni oraya bağlayacaklardı. Arkamdan gidip CHP’ye çalışıp, beni boşa çıkartacaklardı.” diye konuştu.

Arslan, son olarak “Kendi arkadaşına bu ihaneti yapan zihniyete ve bunların birlikte olduğu zihniyete oy verilmesin. Beykoz teslim edilmez.” dedi.

“GELİR SAĞLAYACAKLARINI SÖYLEDİLER”

İYİ Parti Beykoz Kurucularından Ceyhun Kahraman da İYİ Parti Beykoz’un CHP ile ittifak yaptığını ifade ederek, Teşkilat Başkanı Baki Demir, Serdar Akpınar’ın ve İlçe Başkanı Akif Taşdemir’in kardeşini meclis üyesi yapacağını söyleyerek,  “Ben bunu sorduğumda partinin gelirinin olmadığını ve gelir sağlayacaklarını söylediler.” diye ekledi.

Beykoz’da CHP ve İYİ Parti’nin gizli ittifakı ortaya çıktı!
Bizi Takip Edin