Beykoz'da çocukların dondurma hırsızlığı kamerada

Beykoz'da bir markete giren çocuklar marketin dondurucusundaki dondurmaları yanlarında getirdikleri battaniyeye saklayarak çalmaya çalıştı.

Beykoz'da bir markete giren çocuklar marketin dondurucusundaki dondurmaları yanlarında getirdikleri battaniyeye

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da bir markete giren çocuklar marketin dondurucusundaki dondurmaları yanlarında getirdikleri battaniyeye saklayarak çalmaya çalıştı.

Beykoz’da bir markete giren çocuklar marketin dondurucusundaki dondurmaları yanlarında getirdikleri battaniyeye saklayarak çalmaya çalıştı. Battaniyeye sakladıkları dondurmalar ile marketten hızla kaçan çocuklar, market çalışanı ile çevredekiler tarafından yakalandı. Hırsızlık anları ile market çalışanının kaçan çocuğu yakalaması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Beykoz’da bir markette yaşanan olayda, markete giren birkaç çocuk dondurucuda bulunan dondurmaları gözlerine kestirerek harekete geçti. Dondurucunun kapağını açan çocuklardan biri, aldığı birkaç dondurmayı yanında getirdiği battaniyenin içerisine sakladı. Ardından marketten çıkan çocuklardan biri koşarak kaçmaya çalışırken, market çalışanı ise çocuğun peşine düştü. Kaçan çocuk market çalışanı tarafından kısa sürede yakalanırken diğer çocuklar da mahalleli tarafından yakalandı. Yaşanan kısa süreli gerginliğin ardından serbest bırakılan çocuklar olay yerinden uzaklaştı.

Çocukların başarısızlıkla sonuçlanan dondurma hırsızlığına ait görüntüler güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde marketteki çocuklar dondurmaları battaniyeye saklayarak çalmaya çalışıyor, daha sonra kaçan çocuklardan birinin peşine market çalışanı düşüyor ve çocuklar yakalanıyor.

Beykoz'da çocukların dondurma hırsızlığı kamerada
Bizi Takip Edin