Beykoz'da daha huzurlu nasıl olabiliriz!

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam, mahalle muhtarları ile değerlendirme toplantısı yaptı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Çok Amaçlı Salonu'nda yapılan huzur toplantısı sonrası Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam, Kaymakam Ahmet…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam, mahalle muhtarları ile değerlendirme toplantısı yaptı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Çok Amaçlı Salonu’nda yapılan huzur toplantısı sonrası Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam, Kaymakam Ahmet Kantarcı’nın da katılımıyla mahalle muhtarları ile bir değerlendirme toplantısı yaptı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda kahvaltılı ortamda yapılan toplantıyı Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı açtı. Kaymakam Katırcı, huzur toplantısının geniş katılımlı olduğu için sadece muhtarlara mahsus bir toplantı olması için birlikte olmayı planladıklarını belirttikten sonra, toplantıya katılan muhtarlar mahallesi ile ilgili taleplerini dile getirdiler.

Toplantıda tek sıkıntının 15 Temmuz hain kalkışmasından sonraki gelişmeler sebebiyle personel sıkıntısı yüzünden arzu edilen hizmet potansiyelinin yakalanamadığı görüşünde hemfikir olunurken, yılbaşından sonra tahmin edilen kadro genişletilmesiyle istenilen hizmet seviyesine ulaşabilmenin hedeflendiği vurgulandı.

Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam ise personel anlamında sıkıntılı bir süreç yaşıyor olsak ta, ilçemizdeki durumun çok çok sıkıntılı olmadığını, bunda muhtarların, diğer birçok kurumun ve vatandaşların duyarlı olmasının payının olduğunu, bu dayanışmanın biraz daha artırılarak devam etmesinin daha da fazla olumlu sonuçlar getireceğinin altını çizdi.

Son olarak Beykoz Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya Polis Teşkilatına olan desteğinden dolayı plaket verdi.

Beykoz'da daha huzurlu nasıl olabiliriz!
Bizi Takip Edin