Beykoz'da demokrasi şehidinin evine hırsız girdi

15 Temmuz akşamı FETÖ'nun askerlerinin yapmaya çalıştı darbeye direnen Beykoz'un demokrasi şehidi Hasan Kaya'nın evine hırsız girdi.

Kavacık Mahallesi'nde ikamet eden Hasan Kaya, 15 Temmuz akşamı FETÖ'nun askerlerinin yapmaya çalıştı darbeye…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz akşamı FETÖ’nun askerlerinin yapmaya çalıştı darbeye direnen Beykoz’un demokrasi şehidi Hasan Kaya’nın evine hırsız girdi.

Kavacık Mahallesi’nde ikamet eden Hasan Kaya, 15 Temmuz akşamı FETÖ’nun askerlerinin yapmaya çalıştı darbeye direnirken açılan ateş sonucu hayatını kaybetti. Beykoz, darbeye direnen demokrasi şehitlerinin yasını tutarken akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

Demokrasi şehidi Hasan Kaya’nın Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi üzerinde eşi ve iki çocuğu ile birlikte yaşadığı eve gündüz vakti hırsız girdi. Sabah saatlerinde bir takım işlemler dolayısı ile İstanbul Valiliği’ne giden aile öğlen saati döndüklerinde eve hırsız girdiğini anladı. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, evde buldukları Plazma Tv ile diz üstü bilgisayarı çaldığı anlaşıldı.

Aile, hırsızlıkla ilgili şikayette bulunurken en çok içerisinde Şehit Hasan Kaya ile anılarının yer aldığı resim ve videoların olduğu diz üstü bilgisayarın bulunmasını istedi. Polis şehit evine giren kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı. 

Beykoz'da demokrasi şehidinin evine hırsız girdi
Bizi Takip Edin