Beykoz’da denize giren iki çocuk akıntıya kapıldı

Beykoz’da denize giren 15’li yaşlarda iki arkadaş akıntıya kapıldı. Biri sahildekiler tarafından kurtarılırken, diğer çocuğu bulmak için çalışma başlatıldı.

Beykoz Çubuklu sahili’nde dün öğleden sonra girdikleri denizde kaybolan iki arkadaştan birisi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz'da denize giren 15'li yaşlarda iki arkadaş akıntıya kapıldı. Biri sahildekiler tarafından kurtarılırken, diğer çocuğu bulmak için çalışma başlatıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=wEGNHF4tyfg***

Beykoz Çubuklu sahili'nde dün öğleden sonra girdikleri denizde kaybolan iki arkadaştan birisi sahildekiler tarafından kurtarılırken akıntıya kapılan 15 yaşındaki Mustafa Özyurt'u arama kurtarma çalışmaları başladı.

Beykoz'da Çubuklu Sahili'nde saat 15.00 sularında denize giren 15 yaşındaki Caner Şanlı ve Mustafa Özyurt, çırpınmaya başladı. Bölgedeki vatandaşlardan Mehmet Yaşar Altaş, çırpınan iki arkadaşı görür görmez denize atladı ve Şanlı'yı kurtarmayı başardı. Akıntıya kapılarak gözden kaybolan Özyurt için deniz polisi, sahil güvenlik ekipleri ve kıyı emniyetine bağlı ekipler seferber oldu.

Akşam saatlerinde arama kurtarma çalışmalarına ara verilirken günün aydınlanmasıyla birlikte çalışmalar kaldığı yerden devam etti. Arkadaşı ile denize giren ve akıntıya kapılarak gözden kaybolan Özyurt'un ailesi sahilde beklemeye devam ediyor.

Acı haber öğlen saatlerinde geldi

Ekiplerin Çubuklu Sahilinde gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda saat 12.45 sıralarında Mustafa Özyurt'un cansız bedeni bulundu. 

 

Beykoz’da denize giren iki çocuk akıntıya kapıldı
Bizi Takip Edin