Beykoz’da ekipler 7/24 kar mesaisinde!

Beykoz Belediyesi ekipleri ulaşımda aksama yaşanmaması ve vatandaşların mağdur olmaması için tuzlama ve küreme çalışmalarına başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da günlerdir beklenen kar yağışı etkili olmaya başladı. Beykoz Belediye ekipleri de etkili olan kar yağışı sebebiyle yaşanılabilecek olumsuzlukları en aza indirmek için kar küreme ve tuzlama gerçekleştiriyor.

Beykoz Belediye ekipleri 7/24 kar mesaisinde!

64 ARAÇ 300 KİŞİLİK EKİP

Başta sağlık kuruluşları ve okul çevreleri ile bağlantı yolları ve ana arterlerin açık kalması için gerekli önlemleri alan Beykoz Belediyesi, bünyesinde oluşturulan 300 kişilik ekip 64 adet iş makinesi ve tuzlama aracı ile 7/24 aktif olarak çalışacaklar.

Beykoz Belediyesi kış hazırlıklarını tamamlandı

Vatandaşlar, acil durumlarda ve kar yağışı sebebiyle yaşanılabilecek olumsuzluklara karşı taleplerini 444 6 661 numaralı Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi’ne iletebilecek.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Beykoz’da rahmet etkili olmaya başladı, çok şükür. Çileye dönüşmemesi için tüm noktalarda ekiplerimizle kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor, yarın sabah için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Sizden ricamız; zorunlu olmadıkça şahsi araçlarınızla trafiğe çıkmamanız.” ifadelerini kullandı.

.

.

Beykoz’da ekipler 7/24 kar mesaisinde!
Bizi Takip Edin